Bugün 25 Nisan 2014 Cuma RESMİ İLANLAR| Üye Girişi| Bize Ulaşın |Künye |Reklam |Ana Sayfa  
  GÜNDEM-ASAYİŞ   SİYASET   EKONOMİ   TARİH   EĞİTİM   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   YAŞAM-İNSAN   KENT-İLÇELER   CHP   AKP   MHP
Denizli Hizmet Gazetesi - BAŞBAKAN DENİZLİ’YE GELİYOR

BAŞBAKAN DENİZLİ’YE GELİYOR
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 22. Kez Denizli’ye geliyor. 28 Eylül tarihinde ilimizde olması beklenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kesin programı ise henüz belli değil.
Bir dizi açılış için geleceği öğrenilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 28 Eylül’de Denizli’de olacak. 22. kez Denizli’ye gelecek olan Başbakan’ın programının henüz kesinleşmediğini belirten Ak Parti İl Başkanı Avni Örki, “Başbakanımız Eylül ayında Denizli’de olacak. Yaklaşık iki gün Denizli halkı ile kucaklaşacak. Türkiye tarihinde hiçbir başbakan başbakanımız kadar Denizli’yi ziyaret etmemiştir. Bu da kendisinin Denizli’ye olan sevgisinin apaçık göstergesidir. Biz Denizli halkı olarak başbakanımızı kucaklayacağız” dedi. 

21/8/2013

Haberi Yazdır   |   Yorum Yaz


Bu Habere Yapılan Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Denizli’de en etkin kadın siyasetçilerin başında gelen isimlerden biri olan Melike Basmacı ile hedeflerini konuştuk.


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sosyal paylaşım sitesi Twitter’de çocukluk resmini paylaşarak, çocukluğunu anlattı.


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kazım Arslan, Denizli’de seçimlerin iptali için başvurduğu YSK’dan beklediği sonucu alamadığı taktirde, önce Anayasa Mahkemesi’ne (AYM), daha sonra da Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne (AİHM) gideceğini söyledi.


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, TBMM’nin bilhassa çocuklar adına barış dolu, aydınlık bir geleceğin mimarı olarak varlığını sürdürmeye devam edeceğini söyledi.


30 Mart 2014 Mahalli Yerel Seçimleri geride kalırken, seçimle ilgili bilimsel sonuçlar da açıklanmaya başladı. Denizli Siyasi Tarihi´nde önemli bir ilke imza atan AK Parti, Denizli´de en çok ilçe belediyesi kazanan parti ünvanına sahip olurken, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim sonuçlarındaki başarısı ile de bir kez daha tüm Türkiye´ye örnek oldu.


Ekonomi Bakanı Nihat Zeyubekci, sektörlerin değişen ihtiyaçları, uygulamada karşılaşılan zorunluluklar ve üst normlarda meydana gelen değişiklikler dikkate alınarak Dahilde İşleme Rejimi’nde (DİR) değişiklik yaptıklarını söyledi.


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye´nin en büyük probleminin, iktidar ümidi olmayan muhalefet problemi olduğunu söyledi.


Yerel seçimlerde rakiplerinden çok, muhalefet partilerine çalışan partililerle uğraşıklarını söyleyen Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu sert konuştu


Pamukkale Belediye Meclisi ikinci oturumunu dün gerçekleştirdi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin başkanlığında yapılan toplantının ikinci oturumunda Pamukkale Belediyesi’nin 9 aylık bütçesi ele alındı.
HAMİT  TEKKANAT
BİR BAŞKADIR BENİM MEMLEKETİM

AYFER  KÜÇÜKKAHVECİ
Bütün suç ´suprakiazmatik çekirdek´inmiş!

DENIZLI
HABER ARŞİVİ
   BAĞLANTILAR
Denizli Valiliği
Denizli Emn. Müd.
Milli Eğitim Müdürlüğü
TC Kimlik No. Öğrenme
Vergi No. Öğrenme
Telefon Rehberi
SSK
Emeklilik Tarihi
Motorlu Taşıtlar Vergisi