Bugün 17 Nisan 2014 Perşembe RESMİ İLANLAR| Üye Girişi| Bize Ulaşın |Künye |Reklam |Ana Sayfa  
  GÜNDEM-ASAYİŞ   SİYASET   EKONOMİ   TARİH   EĞİTİM   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   YAŞAM-İNSAN   KENT-İLÇELER   CHP   AKP   MHP
Denizli Hizmet Gazetesi - İHLAS EVLERİ YENİ YAŞAM ALANI OLACAK

İHLAS EVLERİ YENİ YAŞAM ALANI OLACAK
Huzurlu İnşaat, İhlas Evleri ismiyle Denizli’de iki konut projesine imza atıyor. 10 villa ve 96 lüks dairelik projelerini Ekim ayında hayata geçirecek firma, tanıtım toplantısıyla projelerini duyurdu.
Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, 35 ayrı noktada yürüttükleri projelere Denizli’yi de eklediklerini ve şimdiden projelerin büyük rağbet gördüğünü açıkladı.  
Suada Restoran’da gerçekleştirilen konut proje tanıtım toplantısına Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, Pazarlama Müdürü Ahmet Yılmaz Birpınar, İhlas Holding Denizli Bölge Temsilcisi Hakan Bar, Huzurlu İnşaat Ege Koordinatörü Mehmet Kılınçaslan ile davetliler katıldı.  
Huzurlu İnşaat’ın ilk projesi Servergazi Devlet Hastanesi’nin hemen üzerinde yükselecek. 10 konutluk villadan oluşan proje mimari yapısı ve çevre düzenlemesi ile göz kamaştıracak. Her türlü konfor ve lüksü içinde barındıracak İhlas Villaları, 330 metrekare genişliğinde olacak.  
İkinci Proje ise Şemikler’de yapılacak. 96 dairelik İhlas Evleri’nde 2+1 ve 3+1 metrekare daireler hem konfor, hem de mimari olarak kendisini gösterecek. Oyun alanları, yürüyüş yolları ve yüzde 70 yeşil alan içerisinde olacak sitede güvenlik hizmeti ve kapalı otopark sistemi bulunacak. Ekim ayında başlayacak projeler için toplantıda bir çok vatandaş konutlarla ilgili bilgi alırken, bazıları ön talep sırasına girdi. 
Huzurlu İnşaat Genel Müdürü Bayram Bıyıklı, 35 ayrı noktada Huzurlu İnşaat’ın konutlarının yükseldiğini belirterek, “İki ayrı projemizi de Denizli’de yapmaya başlayacağız. Hem villa, hem de konut projelerini tanıtıyoruz. İlginin büyük olması kalite ve güvenden taviz vermeyen Huzurlu İnşaat ailesi olarak bizleri çok mutlu etti. Hem villa, hem konut projelerimizle konut piyasasında Denizli’ye hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. Ekim ayında temelleri atılacak projelerimizin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

16/9/2013





Haberi Yazdır   |   Yorum Yaz


Bu Habere Yapılan Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar




Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özer, Türkiye’nin geleceğinin konuşulacağı 2023 Türkiye İhracat Stratejisi Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda TOBB’u temsil edecek.


Dünya ekonomisinin dalgalandığı şu günlerde ülkemizde, yatırımlar ve ihracatın desteklenmesi yönündeki girişimleri değerlendiren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özer, “Dünya üzerinde her geçen gün olumlu ya da olumsuz yönde ekonomik dönüşümler yaşanmaktadır” dedi.


Bakan Taner Yıldız, enerji sektöründeki zam beklentilerine açıklık getirerek, ´Elektrik fiyatlarında Nisan, Mayıs ve Haziran ayını kapsayan fiyatlarımızı açıkladık.Herhangi bir fiyat değişikliği söz konusu olmayacak´ dedi.


Anavatanı İran, Afganistan, Pakistan, Himalayalar’ın etekleri ile Anadolu’nun doğu ve güneydoğusu olan ve buralardaki yüksek rakımlı yerlerde doğada kendiliğinden yetişen Ters Lale, Bozkurt ilçesine bağlı Hayrettin köylüleri için umut oldu.


Pamukkale Ovası’nda, bir taraftan kuraklık, bir taraftan da sulama birliğinin elektrik borcu yüzünden yeteri kadar sulanamayan 30 bin dönümlük tarım arazisinde ürünler yetişmeyince üreticiler isyan etti.


Türkiye’deki 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı bin 121.044 TL, yoksulluk sınırı ise 3 bin 333.191 TL olarak belirlendi.


Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile tüketicilere her zaman zevkli alternatifler sunan Tuna Ev, Türkiye çapındaki 6. mağazasını Denizli’de açtı.


Denizli, Aydın ve Muğla’da Mart ayında en fazla fiyat artışı kuru soğanda yaşandı.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özer, yerel seçim sonuçlarının hayırlı olması dileğinde bulundu.
HAMİT  TEKKANAT
ÖZERKLİK Mİ, TAVİZ Mİ?

AYFER  KÜÇÜKKAHVECİ
Bütün suç ´suprakiazmatik çekirdek´inmiş!

DENIZLI
HABER ARŞİVİ
   BAĞLANTILAR
Denizli Valiliği
Denizli Emn. Müd.
Milli Eğitim Müdürlüğü
TC Kimlik No. Öğrenme
Vergi No. Öğrenme
Telefon Rehberi
SSK
Emeklilik Tarihi
Motorlu Taşıtlar Vergisi