Bugün 23 Nisan 2014 Çarşamba RESMİ İLANLAR| Üye Girişi| Bize Ulaşın |Künye |Reklam |Ana Sayfa  
  GÜNDEM-ASAYİŞ   SİYASET   EKONOMİ   TARİH   EĞİTİM   SAĞLIK   MAGAZİN   SPOR   YAŞAM-İNSAN   KENT-İLÇELER   CHP   AKP   MHP
Denizli Hizmet Gazetesi - HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKTERİ GÖREVDEN ALINDI

HASTANELER BİRLİĞİ GENEL SEKTERİ GÖREVDEN ALINDI
Kamu Hastaneleri Birliklerine bağlı 10 Genel Sekreter görevden alındı. Görevden alınan sekreterler arasında Denizli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Kasım Çetin ile Muğla Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gürbüz Akçay’ın da olduğu öğrenildi. Merkez ve Taşra teşkilatında görevli bazı üst düzey yöneticilerin değişimi başladı. Son bir hafta Türkiye Halk Sağlığı Kurumu başkanı ve Çankırı İl Sağlık Müdürü görevden alınmıştı.
Edinilen bilgiye göre kurulan birliklere Genel Sekreter olarak atanan 10 sekreter görevden alındı. İşte görevden alınan sekreterler ve bağlı bulundukları birlikler, Denizli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzman Dr. Kasım Çetin, Giresun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Beytullah Şahin, Kırklareli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Muhammet Mustafa Saymaz, Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Hasan Rıza Aydın, Hakkari Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Vakkas Özmercan, Yalova Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Ahmet Altıner, Sakarya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr.Ünal Küçükyılmaz, Yozgat Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Tuncay Öztürk, Şırnak Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan Sulhan, Muğla Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uz.Dr.Gürbüz Akçay. 

18/11/2013

Haberi Yazdır   |   Yorum Yaz


Bu Habere Yapılan Yorumlar (0)

Tüm Yorumlar
Denizli Valisi Abdülkadir Demir, çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan’ın, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti´nin çocuklara olan güveninin ifadesi olduğunu belirtti.


Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde (PAÜ) tedavi gören lösemili ve çocuk hastalar için 23 Nisan partisi düzenlendi.


Denizli’nin Sarayköy İlçesinde ´Selen-İrfan Cihan Mersin Hatıra Ormanı’ oluşturuldu.


Denizli’de 11 Nisan tarihinde Üçgen Çarşısında çıkan ve 41 işyerinin yanarak küle döndüğü yangınla ilgili gözaltına alınan bir kişi tutuklandı.


Hizmet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Altay Varol´un köşe yazısı...


Denizli’nin yanı sıra Muğla’nın Menteşe, Dalaman, Köyceğiz ve Ortaca ilçeleri ile Adana, Aydın, Karaman, Konya, İstanbul, Kilis, Çankırı, Düzce, İzmir ve Rize illerinde düzenlenen kaçak sigara operasyonunda ele geçirilen 90 bin paket kaçak sigaranın şüphelileri adli makamlara sevk edildi.


Denizli’de jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, 4 adet deri kaplama el yazması tarih ele geçirilirken, olayla ilgili 3 kişi gözaltın alındı.


Denizli Emniyet Müdürlüğü’nden son dönemlerde ardı ardına yapılan görev değişikliklerine dün bir yenisi daha eklendi. Yapılan görev değişikliyle birlikte 8 müdür, 9 komiser ve 83 polis memurunun görev yeri değiştirildi.


Denizli’nin doğal gaz dağıtım markası Kentgaz daha da büyüyen operasyonunu bağlı olduğu Enerya Grubu’nun adı ile devam ettirecek. Denizli’de doğalgaz dağıtım markası 1 Mayıs 2014 tarihinden itibaren Enerya olacak.
HAMİT  TEKKANAT
MUHALEFET BAŞARISIZ DA!

AYFER  KÜÇÜKKAHVECİ
Bütün suç ´suprakiazmatik çekirdek´inmiş!

DENIZLI
HABER ARŞİVİ
   BAĞLANTILAR
Denizli Valiliği
Denizli Emn. Müd.
Milli Eğitim Müdürlüğü
TC Kimlik No. Öğrenme
Vergi No. Öğrenme
Telefon Rehberi
SSK
Emeklilik Tarihi
Motorlu Taşıtlar Vergisi