Sarayköy’de MHP Şöleni Denizli Haber


Sarayköy’de MHP Şöleni
24/6/2008
MHP Sarayköy İlçe Teşkilatı, gerçekleştirdiği ‘Keşkek Günü’ ile birlik beraberliği sağladı.

Sarayköy Havuz Tesisleri Çamlık Piknik Alanında gerçekleştirilen Keşkek Gününe  MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan İl Başkanı Feridun Ünal,  Merkez İlçe Başkanı  Köksal Bıçak, Sarayköy MHP İlçe Başkanı Cemal Özen, Sarayköy MHP Belediye Başkan Adayı Yasin Çetinkaya, partililer ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Öğle saatlerinde başlayan keşkek şöleninin saat 17:00 ye kadar sürmesi planlanırken, aşırı yoğunluk nedeniyle saat 13:30 da sona erdi.

 

NE SÖYLEDİYSEK, BİR BİR ÇIKIYOR

Ekonomideki öngörülerinin doğruluğunun her geçen gün ortaya çıktığını dile getiren MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan “Ekonomideki iyi gelişmeleri kendine, kötüleri ise uluslararası faktörlere bağlamayı alışkanlık haline getirmiş olan hükümet, ekonomideki durgunluk ve enflasyondaki yükselişi de dış faktörlere bağlayarak kamuoyunu ve kendini kandırmaktadır. Hatırlanacağı, gibi milli gelir hesaplama yöntemini de değiştirerek bir gece içerisinde milli geliri kaydı olarak yüzde 30 arttıran hükümet, bu yeni milli gelir rakamlarına göre Türkiye'nin net kamu borç stokunun yüzde 30'un altına düştüğünü, cari açığın milli gelire oranının da yüzde 7.7'den yüzde 5.9'a indiğini söyleyerek kamuoyunu ve kendisini avutmaktadır. Ancak AKP'nin ekonomik başarısının sanal olduğu, kredi kuruluşları tarafından yapılan derecelendirmede hükümetin kırık not alması ile bir kez daha gözler önüne serilmiştir” dedi.

 

HEDEF YEREL SEÇİM

Yerel seçimlere çok iyi hazırlanmaları gerektiğini kaydeden Ayhan, “Önümüzde yapılacak yerel seçimlerde birlik ve berberlik içerisinde çok iyi hazırlanarak ülkeyi AKP iktidarının kötü yönetiminden kurtarmamız lazım. Bunun için hepinize büyük görevler düşüyor.  Çak çalışmamız başta Denizli ve Sarayköy olmak üzere tüm bölgelerde MHP bayrağını belediyelere dikmemiz lazım” diye konuştu.

 

YOĞUN İLGİYLE MUTLU OLDUK

Sarayköy MHP Belediye Başkan Adayı Yasin Çetinkaya, gerçekleştirdikleri keşkek şölenine gösterilen yoğun ilginin çok sevindirici olduğnu belirterek, bu tür etkinlikleri sık sık yapacaklarını, partili üyelerin ve özellikle Sarayköy halkının ilgisinin sevindirici olduğunu söyledi. Yapılan konuşmaların ardından MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan keşkek kazanının başına geçerek, Sarayköy halkı ve partililere keşkek dağıttı.Hizmet Gazetesi
23.06.2018


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018