HAMİT TEKKANAT - TAKDİR YÜCE TÜRK MİLLETİNİN! | Denizli Hizmet Gazetesi -

TAKDİR YÜCE TÜRK MİLLETİNİN!
HAMİT TEKKANAT

                    Facebook'ta Paylaş     |    

9/11/2012
Şemdin Sakık TSK aleyhine akıl almaz iddialarda bulundu. Gayesi bellidir, pişman olduğunu gösterip devletten yana olmak ve bir an önce özgürlüğüne kavuşmak. Sakık, kendi ifadesine göre 15 yıl sonra serbest kalacakmış ve askere de gidecekmiş. Yani olmayan darbenin mahkûmları hapis yatarken Sakık hürriyetine kavuşacak. Ne diyelim devir TSK’ya vurma devri.  
İktidarın, yargının, basının TSK’yı yıpratma çabalarına Sakık’ın da katkı yapması artık sıradan bir olay. Ne demiş atalarımız, “Düşen ağaca balta vuran çok olur”. Bu devirde Sakık’a fazla kızmamak lazım.  
Şemdim Sakık’ın tanıklık yapmasına, 26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ alınmış ve “Takdir yüce Türk milletinindir” demiş. Yüce Türk milleti, hapisteki askerler boşu boşuna yatarken kılını bile kıpırdatmıyor. 
Bir başka garip açıklama da eski MGK Genel Sekreteri Tuncer Kılıç’tan geldi. Bu emekli paşamız da Sakık için, “Uzaktan gördüğüm kadarıyla dürüst biri, şöylesi böylesi yok. Birçok şeyi aydınlatabilir” demiş. El insaf sayın komutanım! Sakık askerlerimizi dürüstçe öldürdü, bizimle kahramanlar gibi çarpıştı mı demek istiyorsunuz. Sakık yakalanmayıp ülkeye getirilmese bu sözleri söyleyebilir miydiniz? Hala teröristin kim olduğunu anlayamamışsınız. Terörist yakalanır veya teslim olur, ilk ifadesi; yaptıklarından pişmanlık duyduğu, bildiklerini anlatacağı, devletini-milletini çok sevdiğidir. Eğer pişmanlık yasasından istifade edip devlet tarafına geçerse bu defa dava arkadaşlarını satar, fırsat olursa devlet aleyhine de çalışır.  
Çünkü teröristte ahlak, dürüstlük, vatanseverlik gibi erdemler yoktur. Olsa terörist olmaz zaten. Tek derdi hayatta kalmaktır… 
Başbuğ, takdiri yüce Türk milletine bırakıyor ya, işte insanın canını yakan bu. Demek ki Başbuğ, ne iktidara güveniyor ne de yargıya. Bence takdiri de millete havale etmesin, “Takdir yüce Allah’ın” deyip rahatlasın.  
Bu günlerde yandaş basında Bordo Bereli de denilen Özel Kuvvetler Komutanlığına methiyeler düzülüyor. Bordo Bereliler Irak’a girmiş de, Bahoz Erdal’ı öldürmüş de, şöyleymiş, böyleymiş.  
Bordo Berelilerin komutanı Engin Alan hapiste! O Bordo Bereliler düne kadar yerden yere vuruluyordu. Hatta lağvedilsin diye yazılar yazılıyordu. Başbakana ve Bülent Arınç’a suikast yapacağı iddia edilenlerde yine Bordo Berelilerdi. Terör tırmanmasa Bordo Bereliler kötüydü, terör tırmandı, paçalar tutuştu Bordo Bereliler kıymete bindi.  
Bende Başbuğ gibi bitireyim, “TAKDİR YÜCE TÜRK MİLLETİNİNDİR”…Hizmet Gazetesi
20.04.2018


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018