KAYAK SEZONUNU VALİ AÇTI | Denizli Hizmet Gazetesi


KAYAK SEZONUNU VALİ AÇTIHaber MERKEZİ İlimizin ikinci ‘Beyaz Cenneti’ olarak bilinen Bozdağ Kayak Merkezi, kar yağışlarının ardından kayak severleri ağırlamaya başladı. Vali Ahmet Altıparmak, merkezi ziyaret ederek genç sporcularla kayak yaptı.


Beraberinde Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ve Tavas Kaymakamı Dr. Osman Varol ile birlikte Bozdağ Kayak Merkezine giden Vali Ahmet Altıparmak, burada Kayak Federasyonundan gelen temsilciler ve GEKA tarafından desteklenen ‘Mavi’den Beyaz’a Denizli Bozdağ’ Projesi kapsamında kayak yapan öğrencilerle bir araya geldi.  
Bozdağ’ın eşsiz görsel güzelliği eşliğinde kayak yapan Vali Altıparmak, Bozdağ Kayak Merkezi’nin Ege’de kış sporunun merkezi konumunda olduğunu söyledi. Pistlerin kayak yapmaya elverişli olduğuna dikkat çeken Vali Ahmet Altıparmak; “Tavas ilçemizde bulunan Bozdağ Kayak Merkezi, yoğun kar yağışları sonrası kayak sporunu seven vatandaşlarımızın akınına uğruyor. Burası Ege Bölgemizin önemli bir kayak merkezi konumuna gelmiş durumda. Kayak yapılan pistler, sosyal tesis ve doğa güzellikleri kayak merkezimizi kış sporu için cazip hale getiriyor” dedi. 


16.01.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018