FOTOĞRAFLARLA 15 TEMMUZ | Denizli Hizmet Gazetesi


FOTOĞRAFLARLA 15 TEMMUZHaber MERKEZİ Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde “15 Temmuz Fotoğraf Sergisi” açıldı.


Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Sergi Salonu’nda gerçekleşen fotoğraf sergisine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erdinç Duru ve Prof. Dr. SeminFenkci, Tıp Fakültesi Dekan Vekili Doç. Dr. Çağdaş Erdoğan, Hastane Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Türkçüer ve hastane yönetimi, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, akademik ve idari personel ile vatandaşlar katıldı. 
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdinç Duru, açılış öncesinde yaptığı konuşmada, 15 Temmuz’un bir uyanma, büyüme, bütünleşme ve yeniden diriliş günü olduğunu söyledi. 15 Temmuz 2016 gecesi milletçe büyük bir tehlike yaşadıklarını belirten Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semin Fenkci ise, “Ülkemiz bir uçurumun eşiğinden döndü. Kahraman milletimizin iradesiyle kalkışmayı gerçekleştirenlere büyük bir ders verildi.Bize düşen, bu vahim günde yaşananları unutmamak ve unutturmamak olacaktır.Bu vesile ile hastanemizde açılan sergimizin küçük bir katkı olarak yerine alacağını düşünüyoruz” dedi.  
 
Daha sonra serginin açılış kurdelası kesildi. Anadolu Ajansı tarafından çekilen fotoğraflardan oluşan sergi 15 gün boyunca açık kalacak.  
 


25.01.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018