MİNİK FATMA’NIN BÜYÜK SEVİNCİ | Denizli Hizmet Gazetesi


MİNİK FATMA’NIN BÜYÜK SEVİNCİHaber MERKEZİ Honaz Belediyesi, ilçede yaşayan engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.


Bu kapsamda Honaz Belediyesi, yaptığı örnek çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek, ilçenin Karaçay Mahallesinde ikamet eden doğuştan engelli Fatma Bayhan’a akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Engelsiz bir Honaz hedefleyen ve bunu gerçekleştirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ise, “İlçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımıza desteğimiz artarak devam edecek. Biz sadece bu konuda değil, her konuda vatandaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz.” şeklinde konuştu. 
 
Honaz Belediye Başkan Yardımcısı Necip Ayar tarafından bedensel engelli ortaokul 7. sınıf öğrencisi Fatma Bayhan’a Akülü Tekerlekli Sandalyesi teslim edildi. Teslim sırasında duygulandığı gözlenen küçük Bayhan, “Sayın Başkanımız Turgut Devecioğlu’na ve belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Şu an yaşadığım mutluluğu anlatamam. Artık okuluma daha rahat gidip geleceğim. Allah razı olsun.” diye konuştu. Honaz’da ikamet eden engelli vatandaşlara akülü- aküsüz tekerlekli sandalye, koltuk değneği, baston gibi medikal malzeme yardımı yapan Honaz Belediyesi, ayrıca engelli vatandaşlara sosyal aktivitelerde bulunabilmeleri için ve hastaneye gidip gelebilmeleri için ulaşım hizmeti veriyor. 


09.02.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018