ÖZKAN, “TÜRKİYE İÇİN GEREKLİ” | Denizli Hizmet Gazetesi


ÖZKAN, “TÜRKİYE İÇİN GEREKLİ”Ümit BİLGİÇ Kanal 58’de referandum sürecini Denizli’den yapılan canlı yayın bağlantısı ile değerlendiren AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, sistem değişikliğinin Türkiye için artık gerekli olduğunu ifade etti.


‘Memleketin Yükselen Sesi’ sloganıyla yola çıkan ve Ege Bölgesi’nden yapılan canlı yayınlar ile referandum gündemini ekranlara taşıyan Kanal 58’in bu kez ki canlı yayın konuğu AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan oldu. Şiir Otel’den yapılan canlı yayında Kanal 58 Yönetim Kurulu Başkanı Adem Erdağı’nın sorularını yanıtlayan AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, referandum süreci ve anayasa değişikliğini anlattı. 
 
Programda ilk olarak 15 Temmuz hain darbe girişimini değerlendiren AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Türkiye’nin 2016 yılında dost ve düşmanını açıkça gördüğünü ve Türk milletinin kahramanlık destanı ile engellendiğini belirterek, “Bu girişimin Türkiye’nin dostunu ve düşmanını görmesi konusunda önemli bir girişimdi. Bu saldırı kahraman Türk milletinin birliği ile engellenmiş ama hainlerde açıkça ortaya çıkmıştır” dedi. 
 
Canlı yayında artık Türkiye’nin bir sistem değişikliğine ihtiyaç duyduğunu ve bunun referandum ile yapılacağını belirten Özkan, “Türkiye’nin demokrasinin daha güçlü olması için sistem değişikliğine ihtiyaç var. Bunun için bu süreçte sandıklardan ‘Evet’ çıkması için elimizden geleni yapacağız” dedi. 


13.02.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018