1 MİLYON 250 BİN TL’LİK YATIRIM | Denizli Hizmet Gazetesi


1 MİLYON 250 BİN TL’LİK YATIRIMPamukkale Belediyesi, üst yapı çalışmalarına hız verdi. İlçenin her bölgesinde çalışmalarını sürdüren Pamukkale Belediyesi, daha önce ilçe olan Akköy’e bağlı Çerkez Mahallesi’nde yeni açtığı yolları kilit taşları ile kapladı.


Pamukkale Belediyesi, şehir merkezinden en uç noktaya kadar üst yapı yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Bahar mevsiminin yaklaşmasıyla ilçeyi daha iyi bir görünüme kavuşturmak için üst yapı çalışmalarını hızlandıran Pamukkale Belediyesi Fen İşleri ekipleri, daha önce ilçe olan Akköy’deki Çerkez Mahallesi’nde önemli çalışmalara imza attı. Mahallenin imarında yol olarak görülen bölgeler açılarak, parke taşlarıyla kaplandı. Mahallenin daha iyi bir hale gelmesi için yapılan çalışmalarla birçok noktada yeni yollar açıldı. Mahalle sınırları içinde yaklaşık 50 bin metrekarelik parke ve kaldırım taşı döşemesi yapıldı. Çerkez Mahallesi’ne yapılan yatırım 1 milyon 250 bin liraya ulaştı. 
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediyenin üst yapı çalışmalarında ilçe genelinde ciddi yatırımlar yaptığını belirtti. “Pamukkale Belediyesi olarak her mahallemize hizmet götürmek için çalışıyoruz” diyen Başkan Gürlesin, “Pamukkale ilçesinin her noktasının üst yapısıyla, parkıyla, çevre düzenlemeleriyle modern bir yapıya kavuşması için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Daha önce ilçe olan Akköy’deki 8 mahallemizde üst yapı çalışmalarımız sürüyor. İmar planında yol olan yerler açılarak parke taşlarıyla döşenip halkımızın kullanımına açıldı. Biz Akköy bölgesindeki mahallelerimizi Pamukkale ve Karahayıt gibi turizm bölgesi içinde düşünüyoruz. Daha iyi bir Pamukkale, Karahayıt ve Akköy’ü ortaya çıkarmak için üst yapı çalışmalarımız buralarda devam edecek. Amacımız ilçe genelindeki çalışmalarımızla Pamukkale’yi daha iyi hale getirmek. Bunun için ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor” dedi.  
 
 
 
 


16.02.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018