DTB’NİN HİZMET KALİTESİ TESCİLLENDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


DTB’NİN HİZMET KALİTESİ TESCİLLENDİTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 5 yıldızlı akreditasyon sistemine 12. Dönemde dahil olan Denizli Ticaret Borsası yüksek puan alarak akredite oldu.


12. dönem akreditasyon ödül töreninde açılış konuşmasını yapan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu “26 oda borsamız daha akredite oldu. Onlar kendilerini dönüştürdüler ve geliştirdiler. Reel sektör için hizmet üreten ve sunan merkezler haline geldiler. Proje üretiyorlar, yurtdışına açılıyorlar, reel sektöre işin hakkını vererek kanaat önderi oluyorlar. İşte 5 yıldızın manası da burada gizli. Bugün 5 yıldızlı olan oda ve borsalarımız, hizmet kalitesi anlamında, Londra, Paris, Berlin´deki oda ve borsalar seviyesine ulaşmış durumda. Onlar üyelerine hangi standartta hizmet veriyorsa, bu oda ve borsalar da minimum aynı seviyede hizmet veriyorlar. Yani dünya standartlarında çalıştıklarını belgelemiş oluyorlar” dedi. 
Akreditasyon ödülü ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili “Denizli Ticaret Borsası olarak yıllardır üyelerimizin gelişmesi, Denizli ekonomisinin gelişmesi için çaba sarf ediyoruz. Yaptığımız çalışmaların tescillenmesi adına iki yıl önce akreditasyon çalışmalarına başladık. Şimdi akredite olarak verdiğimiz hizmetin kalitesi tescillendi. Dünya standartlarında hizmet verdiğimiz belgelendi. TOBB’dan bağımsız bir kurum tarafından değerlendirilen çalışmalarımız yüksek puan alarak sertifikanın yanında plaketle taçlandırıldı. Bizler Denizli Ticaret Borsası olarak çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz.” dedi. 
TOBB’da gerçekleştirilen ödül törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci katılım gösterirken, ödül alan oda/borsa temsilcileri de törende hazır bulundu 


27.02.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018