DENİZLİLİLER KARADENİZ GÜNLERİNDE BULUŞACAK | Denizli Hizmet Gazetesi


DENİZLİLİLER KARADENİZ GÜNLERİNDE BULUŞACAKÜmit BİLGİÇ Denizli Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği, hafta sonu Adalet Parkında düzenlenecek Karadeniz Günleri etkinliği ile Denizlilere unutulmaz bir hafta sonu yaşatacak. 5 Mart’ta başlayacak olan etkinlik 12 Mart tarihinde sona erecek.


Son günlerde yapılan etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Denizli Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği, hafta sonu düzenlenecek olan Karadeniz Günleriyle önemli bir etkinliğe imza atacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Adalet Parkında düzenlenecek olan Karadeniz Günleri etkinliğinde, açılacak stantlar ile Karadeniz’in yöresel ürünleri tanıtılacak ve birbirinden ünlü sanatçılar sahne alarak, etkinliğe katılanlara unutulmaz bir gün yaşatacak. Diğer yandan etkinlikte 1 ton hamsi davetlilere ikram edilecek. 
 
 
5 Mart ile 12 Mart tarihleri arasında yapılacak olan etkinlik hakkında bilgi veren Denizli Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Birol Konak, “Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile 5 Mart tarihinde başlayıp 12 Mart tarihinde sona erecek olan Karadeniz Günleri etkinliği gerçekleştireceğiz. Adalet Parkında yapılacak olan etkinliğimizde Karadeniz’in yöresel ürünleri, Denizlilere tanıtılacak ve birbirinden ünlü sanatçılar ile de davetlilerimiz güzel bir gün geçirecek. Diğer yandan etkinlikte 1 ton hamsi vatandaşlarımıza ikram edilecek. Tüm Denizli halkını 5 Mart günü Adalet Parkına bekliyoruz” dedi.  


01.03.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018