‘TERMAL İYİ GELİR’ PROJESİ İLAÇ OLDU | Denizli Hizmet Gazetesi


‘TERMAL İYİ GELİR’ PROJESİ İLAÇ OLDUDenizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği’nin (DENTUROD) geliştirdiği Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği “Termal İyi Gelir” projesi turizm sektörü için ilaç oldu. DENTUROD Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Murat Şen, 2016 yılında yaşanan daralmalar sonucunda geliştirdikleri bu proje sayesinde yerli turist konaklamalarında yüzde 30 artış gerçekleştiğini dile getirdi. 
DENTUROD tarafından geleneksel hale getirilen “Geleneksel Bahar Buluşmaları” çerçevesinde Dedeman Otel’de üyeleriyle bir araya geldi. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı yatırımcı ve işletmelerin üye olduğu DENTUROD Denizli turizmine katkı sağlamak için üyeleriyle 2017 sezonu öncesi görüş alışverişde bulundu. Sezon öncesi çalışmalarla ilgili bilgi veren Şen, “DENTUROD geleneksel bahar buluşmamız Dedeman park evsahipliğinde gerçekleşti etkinliğimize katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.” dedi. 
PROJE ÇALIŞMALARINMIZ DEVAM DECEK 
Denizli ve Pamukkale’yi tanıtım ve daha çok misafir ağırlamak için DENTUROD çatısı altında Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin de desteklediği “Termal İyi Gelir” projesinin ilaç gibi geldiğini söyledi. 2016 yılında yaşanan daralmayla birlikte geliştirdikleri “Termal İyi Gelir” projesiyle Pamukkale’de yerli misafir konaklama da yüzde 30 artış gerçekleştiğini belirten Şen, Eylül ayı başlangıcında bu kampanyanın 3.cüsünü gerçekleştireceklerini kaydetti. Her yıl bu kampanyanın payda oranını artırmak için çalıştıklarını ifade eden Şen, “Böylece üyelerimize ve Denizlimiz’e katkı sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu 


18.05.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018