FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ | Denizli Hizmet Gazetesi


FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ

Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayında vatandaşların en çok uğrayacağı yerlerden olan fırınları sıkı denetime aldı. Ekipler, ilçedeki tüm fırınları denetleyerek, Merkezefendililerin daha güvenli ve hijyenik bir şekilde alışverişlerini yapmalarını sağlıyor.


11 ayın sultanı olan Ramazan ayı geldi. Ramazan ayı boyunca vatandaşların gerek iftarlar gerekse sahurlar için en uğrak yerleri hiç şüphesiz fırınlar olacak. Bu çerçevede Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sürdürdükleri fırın denetimlerinde Ramazan ayı için de tedbirlerini artırdı. Başta hijyen konusu olmak üzere evrak işlerinde ve işçilerin çalışma koşullarında incelemeler yapan zabıta ekipleri fırınlarda denetim gerçekleştirdi. Denetimde gramaj, un ve katkı maddeleri hususlarına da dikkat edildi. Şu ana kadar yapılan denetlemeler sonucunda fırınlarda herhangi bir eksiklik ve ihmalsizlikle karşılaşılmadı. 
 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Şu ana kadar yapılan denetlemeler sonucunda herhangi bir problemle karşılaşılmaması hem halkımız için hem de bizler için sevindirici bir olay. Merkezefendi Belediyesi olarak halkımızın sağlıklı ve güvenilir ürünler tüketebilmesi için denetimlerimize devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı bizler için çok önemli. Ramazan ayı öncesinde yapılan bu denetimler ilerleyen günlerde de devam edecek. Denetimler esnasında eğer halkımızın sağlığını tehlikeye atan, hijyen şartlarına uymayan işletmeler ile karşılaşırsak da gerekli cezai işlemleri uygularız” dedi. 


29.05.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018