SOSYAL MARKET KARTLARINI BİRLİKTE DAĞITTILAR | Denizli Hizmet Gazetesi


SOSYAL MARKET KARTLARINI BİRLİKTE DAĞITTILAR

Pamukkale Belediyesi’nin farklı belediyecilik alanındaki en önemli projelerinden biri olan “Sosyal Market” kurulduğu günden bu yana ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bugüne kadarki sosyal kart sayısının 950’iyi geçtiğini söyledi.


Pamukkale Belediyesi’nin “Sosyal Market” projesi ile vatandaşlar bir kuruş ödemeden ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. İlçe genelindeki 68 mahalleden ihtiyaç sahibi olan vatandaşların başvuru sonrasında yapılan inceleme sonucu belirlenen aileler Sosyal Market’ten yardım almaya hak kazanıyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, sosyal kart almaya hak kazanan 30 aileye sosyal kartlarını teslim ettiler. Milletvekili Şahin Tin ile teslim ettikleri 30 sosyal kartla birlikte, bugüne kadar ki sosyal kart sayısının 950’yi geçtiğini belirten Başkan Gürlesin, “Sosyal Market bizim için çok önemli bir projeydi. Bugüne kadar birçok ihtiyaç sahibi ailemize ulaştık. Cumhurbaşkanımız önderliğinde ülkemiz daha iyi noktalara gelmeye gayret gösterirken; başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere, başbakanımız, bakanlarımız, milletvekillerimiz, Ak Parti teşkilatımız, bizlerde, el ele gönül gönüle üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza gönülden kapımız sonuna kadar açık. Sosyal kartları da bizzat kendim dağıtmaya çalışıyorum. Devleti temsilen bir belediye başkanı olarak vatandaşlarımızın yanınızda olduğumuzu bilmelerini istiyorum. Bizler araya uçurum koymuyoruz. Gönülden bu işi yapıyoruz. Bizim Pamukkale Belediyesi olarak farkımız da burada. Aileler parçalanmasın, zor duruma düşmesin istiyoruz. Burada çam sakızı çoban armağanı belli bir katkı vermeye çalışıyoruz. Her daim bölgemizdeki sıkıntılı ailelerin ellerinden tutmak istiyoruz” dedi. 
 
BAŞKAN GÜRLESİN’E TEŞEKKÜRLER 
Sosyal Market’i inceleyen Denizli Ak Parti Milletvekili Şahin Tin, alt-üst yapı hizmetleri dışında insanların gönüllerine dokunan projelere imza atan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür etti. Tin, Pamukkale Belediyesi’nin açmış olduğu sosyal marketin manevi boyutunun çok büyük olduğunu ifade ederek, “Kurulduğu günden bugüne, Pamukkale Belediyemizin birçok hizmetlerine şahit oluyoruz ve vatandaşlarımızın yüzlerinin güldüğünü görünce, biz bu hizmetlerden dolayı gurur duyuyoruz. Cumhurbaşkanımızın yolunda giderek, onun sözleri doğrultusunda hizmetleri ileriye doğru taşımak anlamında elimizden gayreti yapıyoruz ve bundan sonra da daha çok, daha hızlı bir şekilde sürdüreceğiz. Pamukkale Belediye Başkanımıza hizmetlerinden ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 


02.10.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018