7 İSİM SARI BASIN KARTI SAHİBİ OLDU | Denizli Hizmet Gazetesi


7 İSİM SARI BASIN KARTI SAHİBİ OLDU

Denizli Gazeteciler Cemiyetinde düzenlenen tören ile sarı basın kartı almaya hak kazanan 7 gazeteciye kartları, Basın Yayın Enfermasyon Genel Müdürlüğü Muğla İl Müdür Münire Burcu tarafından verildi.


Denizli’de sarı basın kartı almaya hak kazanan 7 isim için Denizli Gazeteciler Cemiyetinde tören düzenlendi. Denizli Gazeteciler Cemiyeti Osman Nuri Boyacı ve Basın Yayın Enfermasyon Genel Müdürlüğü Muğla İl Müdür Münire Burcu’ nun katıldığı törende sarı basın kartı alan isimleri, basın çalışanları da yalnız bırakmadı.  
 
Denizli’de sarı basın kartı sahibi gazetecilerin sayısının artmasını istediklerini belirten Denizli Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Basının çalışma şartlarının daha iyi olması için çalıştıklarını belirten Basın Yayın Enfermasyon Genel Müdürlüğü Muğla İl Müdür Münire Burcu, Genel müdürlüğün her konuda gazetecilerin yanında olduğunu belirtti.  
 
Konuşmaların ardından sarın basın kartı almaya hak kazanan Hizmet Gazetesi’nden Eyüp Acar, Denizli Gazetesi’nden Cansu Karacık, Mustafa Acar ve Yasin Gültekin, Pamukkale Tv’den Mustafa Çivi, İhlas Haber Ajansı’ndan Medeni Topaloğlu, DEHA20 Gazetesi’nden Filiz Yığınak, kartlarını Denizli Gazeteciler Cemiyeti Osman Nuri Boyacı ve Basın Yayın Enfermasyon Genel Müdürlüğü Muğla İl Müdür Münire Burcu’nun elinden aldı.  


05.10.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018