ABLANIN YERİ HİZMETE AÇILDI | Denizli Hizmet Gazetesi


ABLANIN YERİ HİZMETE AÇILDIYaklaşık 10 yıldır Sırakapılar Mahallesi’nde internet kafe olarak hizmet veren Ablanın Yeri, yeni konseptti ile hizmete açıldı. Açılışa Denizli’nin siyaset ve sivil toplum örgütlerinden ünlü isimler de katıldı.


Bundan böyle Ablanın Yeri Kafe olarak hizmet vermeye devam edecek olan İşletme sahibi Nihal Eren’in muhteşem açılışına CHP Denizli Milletvekilleri Kazım Arslan, Melike Basmacı, CHP Denizli İl Başkanı Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar, Köy Koop Denizli Bölge Birliği Başkanı Mehmet Varol, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı, MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan, sivil toplum örgütleri kuruluşları temsilcileri, basın mensupları ve Nihal Eren’in dost, arkadaş ve tanıdıkları katıldı. 
 
Açılışta katılımcılara pilav, ayran, meşrubat ve pasta ikramı yapılırken, Ablanın Yeri’nin yeni konsepti büyük beğeni topladı. Açılış kurdelesi, Milletvekilleri Kazım Arslan, Melike Basmacı, CHP İl Başkanı Teoman Sancar, Denizli Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Tatar ve İşletme Sahibi Nihal Eren tarafından birlikte kesilirken, Vekiller yaptıkları konuşmalarda, toplumda kadın iş gücünün toplumun kalkınmasındaki önemini dile getirerek başarı dileklerini sundular. Bundan böyle hazır ev yemekleri, meşrubat, çay kahve satışlarının da yapılacağı mekan, geniş alanıyla nişan, doğum günü ve yaş günü yapacaklara da hizmet verecek. 


30.10.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018