MECLİSTE ŞARKI TÜRKÜ TARTIŞMASI | Denizli Hizmet Gazetesi


MECLİSTE ŞARKI TÜRKÜ TARTIŞMASI

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Kasım ayı meclis toplantısında Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan arasında şarkı türkü tartışması yaşandı. CHP’li Gülbay ile Zolan’ın tartışması ortamı gerdi


 

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Kasım ayı meclisi toplantısı birleşimleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın başkanlığında devam ediyor. Kasım ayı toplantısında Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan arasında şarkı-türkü tartışması yaşandı.

 

 

 

Toplantıda söz alan Buldan Belediyesi Başkanı Mustafa Gülbay, alt yapı çalışmalarına hakkında açıklamalarda bulunarak, proje yapmayla, yatırımın hayata geçirilmesinin farklı olduğun belirterek, ilçede büyükşehir tarafından yapılan çalışmalara tepki gösterdi. Konuşmasında yaşanan sıkıntıları anlattıklarını ama iletişim kopukluğu olduğunu söyleyen Başkan Gülbay, bu sözleriyle Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın tepkisini çekti.

 

 

 

Başkan Gülbay’a cevap veren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Öncelikle kendi meclisinde uyumunu sağlaman gerekiyor. Bu uyumu da yapman lazım… Bunu bir kardeşin olarak söylüyorum. Ondan sonra sen Büyükşehir’in ne yaptığını ne ettiğini sorgulama konusuna geçersin. Sen Buldan Belediyesi olarak ne yaptın, onu anlat bana. Şarkı türküden başka ne yaptın onu anlat” dedi.

 

 

 

Bu tartışmanın ardından Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, meclis salonunu terk etti.14.11.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018