RÜYA GİBİ NİŞAN | Denizli Hizmet Gazetesi


RÜYA GİBİ NİŞANCHP Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Turgay Odabaşıoğlu ile CHP Pamukkale Belediye Meclis üyesi Özkan Aslan’ın yeğeni Kadir Aslan’ın kızı Nilay Aslan, hafta sonu yapılan nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adamlarını attı.


CHP’liler hafta sonu düzenlenen iki genç çiftin evlilik yolunda ilk adımlarını attıkları nişan töreninde bir araya geldi. Düzenlenen nişan töreninde CHP Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Turgay Odabaşıoğlu ile CHP Pamukkale Belediye Meclis üyesi Özkan Aslan’ın yeğeni Kadir Aslan’ın kızı Nilay Aslan evlilik yolunda ilk adımlarını nişan yüzüklerini takarak attı.  
 
Düğün törenine CHP’nin eski bakanlarından Adnan Keskin, Denizli Belediyesi eski Başkanı Ali Marım, Denizli Belediyesi eski meclis üyesi Arif Balkanay, CHP Denizli İl Örgütü eski Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu,Nihat Yeniyol, CHP Gençlik Kolları İl Başkanı İbrahim Abuşaha, CHP’li yöneticiler ve çok sayıda davetli katıldı. Genç çiftin nişan yüzüklerinin kurdelesini ise Adnan Keskin, Ali Marım, Ali Kavak, Bülent Nuri Çavuşoğlu ve işadamı Tolga Vaklıker birlikte kesti. Nişan tören törenin sonunda çalınan İzmir Marşı ile genç çift ve davetliler coştu.  


20.11.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018