ÖZEL CERRAHİ HASTANESİ 10 YAŞINDA | Denizli Hizmet Gazetesi


ÖZEL CERRAHİ HASTANESİ 10 YAŞINDAÖzel Denizli Cerrahi Hastanesi, 10. kuruluş yıldönümünü Marla Restaurantta düzenlediği gece ile kutlandı.


Denizli’de kurulduğu günden buyana sağlık alanında önemli çalışmalara imza atan Özel Cerrahi Hastanesi kuruluşunun 10 yıldönümünü organize ettiğini görkemli bir gece ile kutlandı. Pamukkale Tenis Kulübünde bulunan Marla Restaurantta düzenlenen geceye Özel Cerrahi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çelik, hastanenin yöneticileri, hastane doktorları ve personeli katıldı.  
 
Gece ilk olarak Özel Cerrahi Hastanesi’nde 3 ve 5 yılını dolduran 53 personele teşekkür plaketleri verildi. Gecede üstün başarı gösteren personelde altın ile ödüllendirildi. Gecede konuşan ve bu güne kadar özverili çalışmalarıyla Özel Cerrahi Hastanesi’nde Denizli’de bir numara yapan personeline teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çelik, “10 yıl önce Denizli halkına sağlık hizmete vermek için kurulan Özel Cerrahi Hastanesi, sizlerin özverili çalışmalarıyla, Denizli’de tercih edilen en önemli hastane konumuna geldi. Bir vatandaşımızın hasta olarak geldiği hastaneden şifa bularak ayrılmasının bizleri ne kadar mutlu edici olduğunu hepimiz çok iyi buluyoruz. Bizler bu onur ve gururla nice 10 yılları devirerek çalışmaya devam edeceğiz. Bizlerin büyük bir aile olduğunu unutmayın. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Müzik eşliğinde eğlencenin doruğa ulaştığı gecede herkes gönlünce eğlendi.  


18.12.2017İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018