MAKİNECİLER PROJELERİNİ BAŞKAN ZOLAN İLE PAYLAŞTI | Denizli Hizmet Gazetesi


MAKİNECİLER PROJELERİNİ BAŞKAN ZOLAN İLE PAYLAŞTIMakina Sanayicileri İş Adamı Derneği (MAKSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı ve yönetim kurulu üyelerinin bu ay ki konuğu Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan oldu.


Denizli’de makine konusunda işadamlarının birlikteliğini sağlayan Makina Sanayicileri İş Adamı Derneği’nin bu ay ki konuğu Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan oldu. MAKİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli’de yapılan projelerini dernek üyeleriyle paylaştı.  
 
Ziyarette Makina Sanayicileri İş Adamı Derneği’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Makina Sanayicileri İş Adamı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı, Denizli’de makine üretimi yapan işadamlarının MAKSİAD çatısı altında bir araya geldiğini belirterek, faaliyetleri hakkında Başkan Zolan’a bilgi verdi. Dernek olarak şuanda en önemli konunun Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi olduğunu belirten Sarı, makine sanayisinin en önemil ihtiyacının organize sanayi bölgesi olduğunu ifade etti.  
 
Dernek Başkanı Mehmet Sarı konuşmasında teknik eleman konusunda yaşanan sıkıntılara da değinerek, Denizli’de teknik eleman konusunda meslek liselerinin önemli olduğuna vurgu yaptı.  


05.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018