ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DUA | Denizli Hizmet Gazetesi


ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DUATürk Silahlı Kuvvetlerinin Arfin’ne yönelik başlattığı ‘Zeytin Dalı’ operasyonunda şehit düşen askerler için Pamukkale Belediyesi ile Anafartalar Mahalle Muhtarlığı tarafından Anafartalar Mahallesi’nde mevlid-i şerif düzenlendi.


Afrin’de teröristlere yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı’ operasyonu devam ederken, kahraman askerlerimize halka dualarıyla destek veriyor. Birlik ve beraberliğimizi sağlamak ve kahraman şehitlerimizin anılması amacıyla Pamukkale Belediyesi ile Anafartalar Mahalle Muhtarlığı tarafından ortaklaşa, mevlid-i şeref okutuldu. 
 
Anafartlar Mahallesi’ndeki mevlid-i şerife Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, çok sayıda vatandaş katıldı. Şehitler için edilen duaların ardından söz alan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, vatan için mücadele eden kahraman askerlerinin her zaman yanında olduklarını belirterek, “Bugün vatanımıza bölmek isteyen hainlere, kahraman askerlerimiz gereken cevabı veriyor. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları hepimiz görüyoruz. Bu oyunları bozacak olan yine bizlerin birlik ve beraberliğidir. Afrin operasyonunda kahramanca mücadele ederek, şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet, artık bizlere emanet olan şehitlerimizin ailelerine de başsağlığı diliyorum” dedi.  


12.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018