BİR BABANIN 2 KIZI İLE ´SESSİZ ÇIĞLIK´ | Denizli Hizmet Gazetesi


BİR BABANIN 2 KIZI İLE ´SESSİZ ÇIĞLIK´Denizli´de Mehmet Şanaldı ismindeki vatandaş, 2 kızı ile birlikte ´sessiz çığlık´ yazılı pankartla 15 Temmuz Çınar Meydanı´nda, çocuk istismarına karşı eylem yaptı.


Denizli´de Mehmet Şanaldı isimli baba 7 yaşındaki Elvin Şanaldı ve 5 yaşındaki Ecrin Şanaldı isimlerindeki kızları ile birlikte, çocuk istismarına karşı, 15 Temmuz Çınar Meydanı´nda eylem yaptı. Üzerilerine astıkları ´Benim bedenime dokunma´, ´Tacize hayır´, ´İstismara dur de´ yazılı pankartları ile ´sessiz çığlık´ isimli eylemlerini gerçekleştiren iki kız ve babalarına vatandaşlar da ilgi gösterdi.  
 
Son günlerdeki yaşanan olaylardan etkilendiğini belirten baba Mehmet Şanaldı, "İki tane kızım var. Bu yaşanan olaylardan, gerçekten çok etkiledim. Kendimi o arkadaşın yerine koymak istemedim. Koysam neler yapabileceğimi anlatamam. En azından acılı ailenin yanında olduğumuzu göstermek için bu eylem yaptık. Kızlarımla birlikte, onlar da benim kadar duyarlı" dedi. 7 yaşındaki Elvin Şanaldı ise çocuklara şiddet uygulanmamasını isteyerek, "Çocuklara şiddet uygulayan kötü ceza almalı. Şiddet uygulamayın, çocuklara şiddet uygulamayın" dedi. (İHA) 


19.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018