HALEPLİ AİLENİN ERDOĞAN SEVGİSİ | Denizli Hizmet Gazetesi


HALEPLİ AİLENİN ERDOĞAN SEVGİSİSavaş’tan kaçarak Türkiye’ye sığınan Halepli aile, Denizli’de dünyaya gelen üçüzlerine Recep, Tayyip ve Emine isimlerini verdi. Sarmadawi ailesinin üçüz bebek mutluluğunu ise Kredi Yurtlar Kurumu Pamukkale Yurdu idarecileri ve öğrencileri yaptıkları anlamlı ziyaret ile paylaştı.


7 çocuğu ile birlikte Suriye’deki savaştan kaçarak ülkemize gelen ve ailesiyle birlikte Denizli’de yeniden hayata tutunan Sarmadawi ailesi, Pamukkale Üniversitesi’nde dünyaya gelen üçüz bebekleriyle, yeni bir mutluluk yaşadı. Dünyaya gelen üçüz bebeklerine Recep, Tayyip ve Emine isimlerini vererek Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden Ammar ve Ramia Sarmadawi çiftine ilk yardım elini ise Denizli Kredi Yurtlar Kurumu Pamukkale Yurdu idarecileri ve öğrencileri uzattı.  
 
RECEP, TAYYİP VE EMİNE’YE SAHİP ÇIKTILAR 
Denizli’de yaşayan Ammar ve Ramia Sarmadawi çiftini evlerinde ziyaret eden ve Denizli’de dünyaya gelen üçüz bebekler Recep, Tayyip ve Emine’ye hediyeler götüren Denizli Kredi Yurtlar Kurumu Pamukkale Yurdu idarecileri ve öğrencileri, ailenin üçüz bebek mutluluklarını paylaştı. Halep’ten ailesiyle birlikte Denizli’ye gelen aileyi ziyaret eden kurum idarecileri ve öğrencileri, yanlarında getirdikleri hediyeleri aileye teslim etti.  
 
‘DUALARIMIZ TÜRKİYE VE TÜRK HALKI İÇİN ‘ 
Denizli Kredi Yurtlar Kurumu Pamukkale Yurdu idarecileri ve öğrencileriyle sohbet eden Ammar ve Ramia Sarmadawi çifti, “Türkiye’de dünyaya gelen üçüz bebeklerimiz bizim için yeni bir umut, hatta yeni bir doğuş diyebiliriz. Savaştan kaçarak Türkiye’ye sığındık. Bizlere sahip çıkan başta Türk halkına ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ederiz. Türkiye büyük bir devlet ve bizlerin duaları da Türkiye için. Bugün bizleri ziyaret ederek yanımızda olduğunuzu hissettiğimiz sizlere de çok teşekkür ederiz. Vefalı Türk sözünün ne kadar doğru olduğunu sizlerin bu destekleri ve ziyaretleriyle bir kez daha görüyoruz” dedi.  


21.02.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018