KONGRE İÇİN FİLİZ’İ İŞARET ETTİ | Denizli Hizmet Gazetesi


KONGRE İÇİN FİLİZ’İ İŞARET ETTİAK Parti İl Başkanlığı Kongresinin tarihi Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından açıklandı. 7 Nisan’da yapılacak olan ilk kongresi için adaylık konusunda Ekonomi Bakanı Zeybekci, mevcut İl Başkanı Necip Filiz’i işaret etti.


AK Parti’de merakla beklenen İl Başkanlığı Kongresinin tarihi Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci tarafından partide düzenlenen belediye başkanları istişare toplantısında açıklandı. Parti binasında düzenlenen toplantıya Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekilleri, Belediye Başkanları, il yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı. Toplantıda Ekonomi Bakanı Zeybekci, il başkanlığı kongresinin 7 Nisan tarihinde yapılacağını ve kongreye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağını duyurdu.  
 
Toplantıda Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci gazetecilerinde sorularını yanıtlayarak, İl Başkanının kim olacağı yönündeki soruyu cevapladı. Bakan Zeybekci, konuşmasında İl Başkanı Necip Filiz’i işaret ederek, “Şu anki il başkanımız ile ilgili bir tereddüdümüz yok. Gerek Cumhurbaşkanımızın, gerek Başbakanımızın, gerekse bizim il başkanımıza güvenimiz tamdır” dedi.  
 
 


11.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018