VAHŞİ CİNAYETTE HADIM RESTLEŞMESİ | Denizli Hizmet Gazetesi


VAHŞİ CİNAYETTE HADIM RESTLEŞMESİDenizli’nin Merkezefendi İlçesi Hisar Mahallesi Hisar Deresi’nde 3 gün önce vahşice öldürülen 29 yaşındaki Ersan Erduru’nun katil zanlısı Denizli polisinin araştırması sonucu yakalandı. Cinayetin öldürülen Ersan Erduru’nun iş ortağının ağabeyisi M.D tarafından, hadım restleşmesi yüzünden işlendiği ortaya çıktı.


Olay Merkezefendi İlçesi Hisar Mahallesi Hisar Deresi’nde 3 gün önce meydana geldi. Edinilen bilgiye göre dere kenarında çuval içerisinde bir cesedin olduğunu fark eden vatandaşlar durumu polis bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, 29 yaşındaki Ersan Erduru’nun elleri ve ayakları bağlanarak vahşice öldürüldüğünü belirledi.  
 
KISA SÜREDE YAKALANDI 
29 yaşındaki Ersan Erduru’nun katil zanlısının yakalanması için geniş çaplı inceleme başlayan polis ekipleri, kısa sürede şüpheliye ulaştı. Yapılan araştırma sorgulamalar sonucunda cinayetin Ersan Erduru’nun ortağının minibüsçülük yapan kardeşi M. D tarafından işlendiği belirlendi. Katil zanlısını kısa sürede yakalayan polis ifadesi alınmak üzere Denizli Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü.  
 
HADIM ETME TARTIŞMASI 
Katil zanlısı M.D emniyetteki sorgulamasında suçunu itiraf ederek, cinayeti neden işlediğini anlattı. İddiaya göre Ersan Erduru’nun M.D’nin kız kardeşi ile ilişkisi bulunduğu ve bu sebepten dolayı aralarında hadım etme tartışmasının yaşandığını söylediği öne sürüldü. Bu nedenden dolayı Ersan Erduru’yu öldürdüğünü ve cinsel organını kestiği ortaya çıktı.  
 
CESEDİ GÖTÜRÜRKEN GÜVENLİK KAMERALARINA YAKALANDI 
Diğer yandan M.D’nin Ersan Erduru’yu öldürdükten sonra cesedi Hisar Mahallesi Hisar Deresi’ne götürme görüntüleri bir minibüsün güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde M.D’nin Ersan Erduru’nun cansız bedenini kolundan tutarak yerde sürüklediği ve dereye attığı görüldü.  
 
 
CİNAYET ZANLISI TUTUKLANDI 
Emniyetteki ifadesinin ardından mahkemeye sevk edilen M.D, tutuklanarak cezaevine gönderildi. M.D’yi mahkeme önünde bekleyen Ersan Erduru’nun yakınları ise cinayet zanlısına tepki gösterdi.  


11.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018