TOKİ’DEN HONAZ’A MÜJDE | Denizli Hizmet Gazetesi


TOKİ’DEN HONAZ’A MÜJDEToplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Honaz İlçesi’nde yapılacak olan 110 konut ve 1 adet ticaret merkezinin proje ihalesi yapıldı. TOKİ Honaz İlçesi’ne yapılacak konutların müjdesini ise sosyal medya hesabından duyurdu.


Denizli’de 25 bin konut projesi tek tek hayata geçiyor. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından ilçelerde geçtiğimiz yıl başlanan ve büyük bölümü tamamlanan toplu konutların yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Denizli’de Merkezefendi İlçesi sınırları içerisinde yapılacak olan toplu konutların proje ihalesi geçtiğimiz hafta yapılmıştı. İhaleyi sosyal medya hesabından duyuran TOKİ, şimdide Honaz İlçesi’ne konut yapacak.  
 
Toplu Konut İdaresi tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklama ile Honaz İlçesi’ne yapılacak olan 110 konut ve 1 adet ticaret merkezinin proje ihalesi dün gerçekleştirildi. Yapılan ihale ile konutların yapılacağı alanda ilk etapta alt yapı çalışması yapılacak. Alt yapı çalışmalarının ardındın konut yapımı start alacak ve kısa sürede tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek.  


12.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018