DENİZLİ’YE YAPILAN YATIRIMLAR KONUŞULDU | Denizli Hizmet Gazetesi


DENİZLİ’YE YAPILAN YATIRIMLAR KONUŞULDUAK Parti Merkezefendi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantılarının bu kez ki konuğu AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak oldu. Toplantıda Denizli’ye yapılan yatırımlar ve projeler üzerinde konuşuldu.


AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer tarafından başlatılan istişare toplantıları devam ediyor. Denizli’nin sorunları ve yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıların bu kez ki konuğu AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak oldu. AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda Milletvekili Özkan, Türkiye gündemi hakkında partililere bilgi verdi. AK Parti İl Başkanı Necip Filiz’de ortak fikirler ile Denizli için güzel projelerin hayata geçeceğini bunun için sürekli olarak istişare içerisinde olunması gerektiğine vurgu yaptı. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak’ta, yatırımlar ile Denizli’nin güzel bir kent haline geldiğini ifade ederek, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.  
Bu tür toplantıların ve istişarelerin önemli olduğuna vurgu yapan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, önemli projelerin istişareler ile ortaya çıkacağını ifade etti.  


13.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018