CHP İLÇE ÖRGÜTÜ HER ZAMAN GÖREVE HAZIRIZ | Denizli Hizmet Gazetesi


CHP İLÇE ÖRGÜTÜ HER ZAMAN GÖREVE HAZIRIZCHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, Merkezefendi İlçe muhtarları ile bir araya geldi.


CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker,gerek il gerekse ilçe örgütleri açısından bir ilki gerçekleştirerek Merkezefendi İlçe muhtarları ile bir araya geldi. 
 
Muhtarlarla siyaset konuşmadan, birlik ve beraberlik içerisinde sohbet ettiklerini belirten Varlıker “Davetiyemizde de özellikle belirttiğimiz gibi siyaset konuşmadan muhtarlarımız ile tanışma kahvaltısı düzenlemiş olduk. Siyaset konularına kesinlikle girmemeye özen göstererek, birlik ve bearberlik içerisinde sohbet etme fırsatını yaratmış olduk. Sayın Genel Başkanımız da davetli olduğu kahvaltımıza telgraf ile eşlik etmiş oldu. Sohbet toplantımızda özellikle muhtarlığın günümüzdeki önemini ve değerini konuştuk. Göreve geldiğimizden beri söylediğim ‘Ben buna 5 D diyorum. Denizli´de Dert, Dert yerinde Dertlilerle Dinlenir’ 
sözünü muhtarlarımıza da söyledim. CHP İlçe Örgütü olarak her zaman göreve hazır olduğumuzu ve tüm muhtarlarımızın yanında olduğumuzu belirttik” açıklamasında bulundu.  
 
 


13.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018