MERKEZEFENDİ YÜKSEKÇITA’DA KEYİFLER YERİNDE | Denizli Hizmet Gazetesi


MERKEZEFENDİ YÜKSEKÇITA’DA KEYİFLER YERİNDEMerkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, Vali Recep Yazıcıoğlu Kapalı Spor Salonu’nda ağırladığı İTܒyü 73-63 skorla mağlup etti.Lacivert beyazlılar,Türkiye Basketbol 2. Liginde oynadığı son iki maçı kazanarak Play-0ff yolunda büyük avantaj elde etti.


Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde Denizli’yi temsil eden Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı çıkışını sürdürüyor. Ligde son oynadığı Bornova ve İTÜ maçlarını kazanarak çıkışını sürdüren lacivert beyazlılarda keyifler yerinde. Eksik ve cezalı oyuncunun bulunmadığı Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, İstanbul temsilcisi olan İTܒyü 73-63 skorla mağlup etti. Lacivert beyazlılar böylelikle Play-off yolunda büyük avantaj yakaladı.  
 
Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı, bu hafta sonu Şanlıurfa’ya gidecek. Şanlıurfa temsilcisi Haliliye ile deplasmanda karşı karşıya gelecek olan lacivert beyazlıların Coachu Abbas Bakırcı, “Ligde oynadığımız son iki maçı kazanarak kendimizi bulduk. Kendi evimizde İTܒyü yenerek Play-Off’’da büyük avantaj yakaladık. Haliliye maçı bizim için kolay bir maç olmayacak. Rakibimiz tecrübeli bir takım. Hazırlıklarımızı ona göre yapacağız. Takım olarak Haliliye maçından galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu. 
Haliliye Belediyesi Basketbol Takımı ile Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji Basketbol Takımı’nın karşılaşacağı maç, 31 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te 11 Nisan Spor Salonu’nda oynanacak. 


26.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018