COFFEE LEVENT BÖREKÇİLİK HİZMETE AÇILDI | Denizli Hizmet Gazetesi


COFFEE LEVENT BÖREKÇİLİK HİZMETE AÇILDIBörekçilik konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Coffee Levent Börekçilik’in Denizli Şubesi Doktorlar Caddesi’nde düzenlenen tören ile hizmete açıldı.


Börek konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan ve birçok ilde şubeleriyle müşterilerine farklı lezzetler sunan Coffee Levent Börekçilik’in Denizli Şubesi düzenlenen görkemli bir tören ile hizmete açıldı. Doktorlar Caddesi üzerinde bulunan mağazanın açılışına Merkezefendi İlçe Kaymakamı Şükrü Görücü, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Denizli eski milletvekili Kemal Aykurt ve çok sayıda davetli katıldı.  
 
Coffee Levent Börekçilik mağazasının açılışı ise dualar eşliğinde yapıldı. Duanın ardından protokol mağazasının açılış kurdelesini kesti. Açılışın ardından davetliler mağazaya girerek kendileri için hazırlanan ikramların tadına baktı.  
 
Türkiye genelinde 1968 yılından buyana hizmet veren firmanın Denizli Mağazasının Sahibi Mehmet Karabacak, Coffee Levent Börekçilik’in artık Denizli’de de hizmet vermeye başladığını belirterek, “Amacımız Denizli halkına kaliteli hizmeti en iyi şekilde sunmaktır. Doktorlar Caddesi’ndeki mağazamıza tüm Denizli halkını bekliyoruz” dedi.  
 


30.03.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018