SEVGİLİDEN SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ | Denizli Hizmet Gazetesi


SEVGİLİDEN SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİPamukkale Üniversitesi Beşiktaş taraftar grubundan bir kişi sevgilisine sürpriz evlenme teklifi yaptı.


Denizli´nin Pamukkale İlçesi Amfi Park olarak bilinen noktada akşam saat 19.00 sıralarında Pamukkale Üniversitesi Beşiktaş taraftar grubu tarafından grubunda olan Erdal Eren Senem isimli genç, kız arkadaşı Aysun Mert´e evlenme teklifinde bulunmak için ilginç bir sürpriz hazırladı. Pamukkale Üniversitesi Beşiktaş taraftar grubunda bulunan kişilerde sürpriz evlenme teklifine destek olmak için Amfi Park´ta buluştu.  
 
Erdal, kız arkadaşı Aysun ile Amfi Park´a geldiği sırada ise sürpriz evlenme teklifi başladı ve Amfi Park´ta oturan bir kişi kalpli uçan balon getirerek Aysun´a verdi. Daha sonra Park´ta oturan 13 kişi "Tenden Kurşun Geçerde, Geçmeyen Bir Sevdan Var Unutma! Her Erkeği Diz Çöktüren Bir Kadın Var, Benimle Evlenir Misin?" yazılı pankartı çıkarttı ve kırmızı renkli meşaleleri yaktılar. 
 
Meşaleler arasında Erdal ise kız arkadaşı Aysun´a evlenme teklifinde bulundu. Aysun ise böyle bir evlenme teklifini görünce şaşkınlıklar içerisinde, bir ömür boyu birlikte yaşamak için ´evet´ diyerek Erdal´ın evlenme teklifini kabul etti.  


03.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018