EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMLARINI ATTILAR | Denizli Hizmet Gazetesi


EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIMLARINI ATTILARHizmet Gazetesi Muhabiri Hüseyin Özmen’in kızı Merve Özmen ile Selim Aydın, hafta sonu düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımlarını attı. Genç çiftin nişan yüzüklerini ise Esen Kundura Sahibi Ergün Özçınar taktı.


Hizmet Gazetesi Muhabiri Hüseyin Özmen’in kızı Merve Özmen hafta sonu düzenlenen nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımını Selim Aydın ile attı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen nişan törenine Özmen ailesi, Aydın ailesi ve genç çiftin sevenleri katıldı. Davetlilerin alkışları arasında salona giren genç çiftin mutlulukları ise gözlerinden okundu. Nişan töreninde genç çiftin nişan yüzüklerini ise Esen Kundura sahibi Ergün Özçınar taktı. Genç çifte evlilik yolunda attıkları ilk adım için tebrik eden Özçınar, Özmen ve Aydın çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi.  
 
Nişan töreninin ardından çalınan şarkılar ile ilk danslarını yapan genç çift, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti. Gecenin sonunda Merve Özmen ve Selim Aydın, kendileri için hazırlanan nişan pastasını kesti. Hizmet Gazetesi olarak bizlerde Merve Özmen ve Selim Aydın çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.  


09.04.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018