GENÇLERİN GÖSTERİSİ NEFES KESTİ | Denizli Hizmet Gazetesi


GENÇLERİN GÖSTERİSİ NEFES KESTİMerkezefendi Belediyesi, adrenalin tutkunu gençleri Denizli’nin ilk ve tek Skate Parkı’nda düzenlenen kaykay ve paten şenliğinde bir araya getirdi. Düzenlenen şenlikte gençlerin gösterileri nefes keserken izleyicilerden de büyük alkış aldı.


Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Denizli’nin ilk ve tek Skate Parkı, kaykay ve paten şenliğine ev sahipliği yaptı. Merkezefendi Belediyesi’nce gerçekleştirilen şenliğe adrenalin tutkunları yoğun ilgi gösterdi. Düzenlenen etkinliğe katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi Belediyesi’nin spora desteği her daim devam edeceğinin altını çizdi. Başkan Subaşıoğlu, “Kurulduğumuz günden bu yana en çok yatırımı, en çok projeyi eğitime ve spora ilişkin yapmış bulunuyoruz. Merkezefendi Belediyesi’nin belki de Türkiye’de ilk defa spora ilişkin geliştirdiği bir felsefesi, bir konsepti, bir yaklaşımı bir teorisi var. ‘Merkezefendi’de spor; hafta sonu televizyonda izlenen bir şey olmaktan çıkarılacak ve herkesin bizzat yaptığı bir uğraş haline getirilecek’ demiştik. Şimdi Merkezefendi’de her yaştan vatandaşımız sporla mutlaka uğraşıyor. Çok şükür bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz. Skate Parkımızı 2015 yılında ilçemize kazandırdık. Bu parkımızda şu ana kadar yaklaşık 650 sporcumuz, kayıtlı olarak farklı günlerde farklı saatlerde bu sporu burada yapıyorlar. Merkezefendi Belediyesi’nin spora desteği her daim devam edecektir. Çünkü Merkezefendi Belediyesi sporun ve sporcunun dostudur” dedi.  
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun konuşmasının ardından gençler, Skate Park’ta düzenlenen kaykay ve paten şenliğinde çeşitli gösteriler yaptı. Yoğun bir katılımın olduğu şenlikte gençlerin kaykay ve paten gösterileri izleyicileri büyüledi. Gerçekleştirilen gösteriler sonunda Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu tarafından sporculara lisansları verildi.  


09.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018