ÜLKÜ OCAKLARINDAN “SEVDAMIZ TÜRKİYE” ŞÖLENİ | Denizli Hizmet Gazetesi


ÜLKÜ OCAKLARINDAN “SEVDAMIZ TÜRKİYE” ŞÖLENİDenizli Ülkü Ocakları “Sevdamız Türkiye” şöleni düzenledi. Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleştirilen şölene Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl ve İlçe yöneticileri, Milletvekili aday adayları ve çok sayıda Ülkücü katıldı.


Şölende bir konuşma yapan Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu, Anneler gününü kutladı, teşkilatının yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz da yaptığı konuşmada, Ülkücülerin devletin bekası ve milletin selameti adına akılları zorlayan mücadeleyi her şartta ortaya koyacağını söyledi. Genel Başkan Kılavuz, “Birlik ve beraberlik içinde, birbirine kenetlenerek, omuz omuza, gönül gönüle vererek her türlü ihaneti ve hainliği yerle bir edeceğiz. Liderimiz Devlet Bahçeli beyin emrinde zerre taviz vermeden Devletimizin bekası ve milletimizin selameti adına akılları zorlayan mücadeleyi her şart altında ortaya koyacağız. Aydınlık yarınlara, parlak bir istikbale, bağımsız bir cumhuriyete yelken açan Türk milleti; dâhili ve harici düşmanlarına Türk’ün sillesini çarpacak kuvvet ve kudrettedir” dedi. 
 
“HİSARLIOĞLU’NA TEŞEKKÜR” 
Kılavuz, eğitim alanında yaptıkları çalışmalardan dolayı Ülkü Ocakları Denizli İl Başkanı Yaşar Hisarlıoğlu’na teşekkür etti. Kılavuz, “Her şeyden evvel sizlerin asli vazifeniz eğitim hayatlarınızdır. Her bir kardeşim lisesinde üniversitesinde parmakla gösterilen hayranlık duyulan başarılı öğrenci olmak zorundadır. Ülkücü başarısız olamaz. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ifade ettiği gibi benim dava arkadaşım yüksek vasıflı Türk olmak zorundadır. İlimde bilimde teknikte sanatta ticarette her alanda ülküdaşlarım Türk gençliğinin önderleri olmak zorundadır. Siz çağımızın her türlü felaketine karşı iman yolcusu feraset sahibi kişilik ruhuna sahip beşikten mezara kadar adam gibi yaşayan milletimizin kahramanlarısınız” ifadelerini kullandı. Şölende Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçıları Ozan Manas , Ahmet Öncel ve Atilla Yılmaz söyledikleri birbirinde güzel ezgilerle katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.  


16.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018