HEYECAN ARARKEN SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN! | Denizli Hizmet Gazetesi


HEYECAN ARARKEN SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN!Bu aralar gündemden düşmeyen korku evleri heyecan arayan genç kuşakta yoğun ilgi görüyor. Korku evlerinde konsept gereği elektroşok verilenler de var,korkup kaçarken baygınlık geçiren de. Özel Tekden Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Uz.Dr. Nihat Pekel, kalp rahatsızlığı olanların korku evlerine girmemesi önerisinde bulundu.


Özel Tekden Hastanesi Kardiyoloji Uzmanımız Uz. Dr. Nihat Pekel , heyecan ve adrenalinin yüksek olduğu bu merkezlerde kalp rahatsızlığı ve kalp öyküsü olanların büyük risk altında olduğunu belirtti. Dr.Pekel“Kalp, tansiyon, klostrofobi gibi rahatsızlıkları olanlar için korku evleri büyük risk oluşturabilir. Ailesinde kalp-damar, panik atak gibi kronik hastalıklar bulunan bireyler de bu konuda dikkatli olmalıdır” dedi.  
 
Kardiyoloji Uzmanı Uz.Dr.Nihat Pekel, sözlerine şöyle devam etti: “Korku evleri eğlenmek ve heyecan yaşamak isteyenler için tercih edilen bir konsept. Ancak ani korkular yaşamanız özellikle kalp rahatsızlığı olanlar için tehdit oluşturabilir. Dolayısıyla heyecan ararken sağlığınızdan olmayın” dedi.  


16.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018