“İSRAİL’LE İLİŞKİ TERÖRE DESTEKTİR” | Denizli Hizmet Gazetesi


“İSRAİL’LE İLİŞKİ TERÖRE DESTEKTİR”ABD’nin büyükelçiliğini Kudüs’e taşıma kararına tepki gösteren Kudüs sevdalısı AGD’liler Delikliçınar 15 Temmuz Şehitler meydanına inerek protesto gösterisi ve basın açıklaması gerçekleştirdi.


Protesto gösterisinde konuşan AGD Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk, İsrail’in Müslümanlar için mübarek olan günleri hedef aldığını belirterek, “İsrail, meşru bir devlet değil, bir terör örgütüdür. İsrail’le her türlü ilişki Siyonist teröre destek olmak, akan kana ortak olmaktır” dedi. 
 
AGD Denizli Şube Başkanı Hamza Öztürk, yaptığı basın açıklamasında, böyle mübarek günleri kana bulamanın Siyonist aklın vazgeçilmezi olduğunu dile getirerek, “Irkçı emperyalizm bu mübarek günleri yine kana buladı. Bugün işgalci İsrail yine Filistin’de katliam yapıyor. 50’den fazla şehidimiz, 2 binin üzerinde yaralımız var. Seçildiği günden beri, aynen önceki ABD başkanları gibi, dünyanın baş belası olan Trump küstahlıklarına devam ediyor” dedi. 
 
İslam ülkelerindeki hükümetlerin kapalı kapılar ardında İsrail ile her türlü işbirliğini yaptığını ve Siyonizm’in bundan cesaret aldığını belirten Öztürk, “Kim ne derse dersin, İsrail, meşru bir devlet değil, bir terör örgütüdür. Kim ne derse desin, İsrail, bu coğrafyanın doğal bir üyesi değil, bir işgalcidir. Kim ne derse desin, İsrail’le her türlü ilişki Siyonist teröre destek olmak, akan kana ortak olmaktır. Kim ne derse desin, ABD ve İngiltere, İsrail’in hamisidir. ABD ile stratejik müttefik olanların İsrail düşmanlığı tiyatrodur. İsrail’le her türlü anlaşmayı yapanların İsrail düşmanlığı tiyatrodur” ifadelerini kullandı. “Müslüman ülkelerin ABD, NATO, Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği gibi emperyalist güçlere teslim olmuşsa, mazlumlara kol kanat geremez” diyen Öztürk, “Dualarımız tüm İslam ülkelerinin yöneticilerinin teslimiyetçi politikalardan uzak durması içindir.” diye konuştu. Aklı başında olan hiçbir insanın İsrail’den vicdan ve merhamet beklemeyeceğini söyleyen Öztürk, şunları kaydetti: “Siyonist İsrail ile barış ve adalet kelimelerinin yan yana gelmesi mümkün değildir. İsrail’e söz söylemek gereksizdir. İsrail sözden anlamaz. İsrail ancak güçten anlar. Bizim sözümüz, sitemimiz, serzenişimiz, kendi geleceklerini İsrail’le iyi ilişki kurmakta gören herkesedir. İslam ülkelerindeki hükümetlere işgalci İsrail ile işbirliği kötülük olarak yeter.” 
 
 
 


16.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018