DOLARA İNAT ÇALIŞMAYA DEVAM | Denizli Hizmet Gazetesi


DOLARA İNAT ÇALIŞMAYA DEVAMEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Organize Sanayi Bölgesi’nde işadamlarıyla yaptığı istişare toplantısının ardından bölgedeki tekstil fabrikalarını ziyaret etti ve çalışan işçiler ile sohbet etti. Zeybekci, dolara inat Denizli’nin ülkesi için gece gündüz çalıştığını söyledi.


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Organize Sanayi Bölgesi’nde işadamlarıyla bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı. Toplantıda Denizli ekonomisi konuşuldu veEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci hükümetin destekleri hakkında işadamlarına bilgiler aktardı.  
 
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, işadamlarıyla yapılan istişare toplantısının ardından Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren tekstil fabrikalarını ziyaret etti. Burada işçiler ile sohbet eden Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli ekonomisinin en önemli kalemi olan tekstil sektörünün gece gündüz demeden çalıştığını belirtti. Ekonomi Bakanı Zeybekci daha sonra AK Parti’nin seçim afişlerinin üretimini yapan Doksan Tekstil’i ziyaret etti.  


24.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018