YENİŞEHİR MAHALLESİ’NE İFTAR SOFRASI KURULDU | Denizli Hizmet Gazetesi


YENİŞEHİR MAHALLESİ’NE İFTAR SOFRASI KURULDUMerkezefendi Belediyesi tarafından iftar sofrası bu kez Yenişehir Mahallesi’ne kuruldu. İftar sofrasına katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Çok değerli Yenişehir Mahalle sakinlerimiz, bizleri böyle güzel yaz akşamında ağırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Ramazan Ayımız mübarek olsun”dedi.


Merkezefendi Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde Ramazan Ayı boyunca kuracağı iftar sofralarına devam ediyor. Bu kapsamda iftar sofrası bu kez Yenişehir Mahallesi’nde kuruldu. Yenişehir Mahallesi’ndeki Zaferiye Abalıoğlu İlköğretim Okulu’nda kurulan iftar sofrasına Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşlar iftara yoğun ilgi gösterdi. 
 
İftar programına katılan ve vatandaşları selamlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Çok değerli Yenişehir Mahalle sakinlerimiz, bizleri böyle güzel yaz akşamında ağırladığınız içinsizlere çok teşekkür ediyoruz. Ramazan Ayımız mübarek olsun. Allah tutmuş olduğumuz oruçları, kılmış olduğumuz namazları kabul etsin. Rabbim bizleri burada birlik ve beraberlik içerisindebu sofrada buluşturduğu gibi, hepimizi önce bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne,sonra da birlik ve beraberlik içerisinde inşallah Ramazan Bayramı’na ulaştırsın. Katılımınız için sizlere çok çok teşekkür ediyorum. Tüm Yenişehir Mahalle Sakinlerimiz,biz burada bir iftar sofrası açtık ama siz bizlere gönül sofranızı açtınız. Hepinize hayırlı akşamlar, hayırlı ramazanlar” şeklinde konuştu. 
 
İftar programında konuşan AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer’de, “14 Ağustos 2001’den önceki Türkiye’de günümüz Türkiye arasında dağlar kadar fark var. Bunları sıralamaya gerek yok herkes yaşıyor ve görüyor. Ülkemiz her anlamda gelişti ve muasır medeniyetler seviyesine kararlı adımlarla ilerledi. Bunun da baş mimarı Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK kadrolardır. 2001 yılında vatandaşın gönlüne girdik. Onlar bize her seçim sahip çıktı. Yaklaşan 24 Haziran seçimlerinde de tablonun değişmeyeceğine inanıyoruz. Hükümetlerimizin yaptığı hizmetler, milletimizin sahiplenme duygusunu en üst seviyeye çıkardı. Bazı olumsuzluklar yaşanmıyor değil, ancak milletimiz bunların dış kaynaklı olduğunu gayet iyi biliyor. Biz partimiz kurulduğumdan bu yana gönüller almayı, daha da önemlisi gönülde kalmayı kendimize şiar edindik. Bunu da başardığımızı görüyoruz” dedi. 


26.05.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018