VATANDAŞLAR ORNAZ VADİSİ’NE AKIN ETTİ | Denizli Hizmet Gazetesi


VATANDAŞLAR ORNAZ VADİSİ’NE AKIN ETTİMerkezefendi Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan ve ekolojik doğa parklarının en güzel örneği olarak gösterilen Ornaz Vadisi’nin açılışı büyük bir şölenle gerçekleştirildi. Vatandaşlar yaklaşık 2 kilometrelik iftar sofrasında iftar yaparken, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Türkiye’de 900’ü aşkın ilçe arasında en çok vizyon proje üreten belediyeyiz” dedi.


Açılışa Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, Merkezefendi İlçe Kaymakamı Şükrü Görücü, AK Parti Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen ve protokol üyeleri katıldı.  
 
BAKAN ZEYBEKCİ’DEN BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NA TEŞEKKÜR 
Açılış töreninde yaklaşık 2 kilometrelik iftar sofrasında vatandaşları selamlayan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Ornaz Vadimizin açılış töreninde 30 bin vatandaşımızın iftar sofrasında olduğunu görüyoruz. Burada her şey bir araya gelmemiz içindi. Allah kabul etsin. Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.  
 
‘VATANDAŞIN DUASI VE DESTEĞİYLE BUNLAR YAPILDI’ 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Ornaz Vadisi’nin açılışına akın eden Denizlililere teşekkür ederek, “200 dekarlık alan üzerinde inşa ettiğimiz Ornaz Vadimiz, sadece Merkezefendi’nin, Denizli’nin, Ege’nin değil, tüm Türkiye’nin en güzel rekreasyon projesidir. Hayırlı olsun. İçerisinde aşağı kıyı yolundan, yukarı kıyı yoluna Ornaz kafesinden kır kahvelerine, ateşli piknik alanlarından ateşsiz piknik alanlarına, ATV parkurundan at yoluna sağlık, kardeşlik, mutluluk adındaki üç ayrı köprüye kadar Ornaz Vadimiz Merkezefendimizin incisi. Yaklaşık 25 milyon TL’lik bir yatırımla ilçemize kazandırmış olduğumuz bu vadimiz sizlerin hizmetinde olacak. Merkezefendi Belediyesi olarak 4 yıllık bir belediye olmamıza rağmen sadece Denizli’deki 19 ilçe arasında değil tüm Türkiye’de 900’ü aşkın ilçe arasında en çok vizyon proje üreten belediyeyiz. Sizlerin duasıyla ve sizlerin desteğiyle bunları yaptık. Ornaz Vadimiz, Merkezefendimize, Denizlimize hayırlı olsun. Bu serinlik bütün yaz boyunca vatandaşların hizmetinde olacak” dedi. 
 
CECELİ UNUTULMAZ BİR RAMAZAN GECESİ YAŞATTI 
Ornaz Vadisi’nin açılışında sahne alan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, en güzel şarkılarını Denizlililer için söyledi. Ünlü sanatçı, Denizlililere unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşatırken, Merkezefendi Belediye Başkanı Subaşıoğlu, Ceceli’yeplaket verdi. Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye baştan aşağı yenilenerek yeniden kazandırılan Ornaz Vadisi ile ilgili Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarının altına vatandaşlardan tebrik mesajları yağdı. Denizlililer Ornaz Vadisi’nin yeni halini çok beğendiklerini ifade ederek Başkan Subaşıoğlu’nu kutlayarak teşekkür etti.  
 
 


11.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018