“ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE SAHİP ÇIKAN CHP İKTİDARI GE | Denizli Hizmet Gazetesi


“ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE SAHİP ÇIKAN CHP İKTİDARI GECHP Denizli Milletvekili Adayı Kazım Arslan, CHP´nin güvenlik politikasını ve güvenlik alanında çalışan kamu görevlilerine dönük iyileştirme projelerini CHP iktidarı döneminde hayata geçireceklerini ifade etti.


24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdüren CHP Denizli Milletvekili Adayı Kazım Arslan, CHP iktidarında terörle kararlı bir şekilde mücadele edileceğini ve yeni güvenlik sistemlerinin hayata geçirileceğini ifade etti. İktidar döneminde birçok terör örgütünün büyümesine göz yumulduğunu belirten Arslan, “Ülkemiz ve yurttaşlarımıza dönük dış tehditleri en aza indirmek için sınırlarımızı yeniden güvenlik altına alacağız. Bu iktidar zamanında FETÖ, PKK, PYD, YPG ve IŞİD´in büyümesine göz yumulmuştur. Terör örgütleri kim olursa olsun ve nereden gelirse gelsin, kararlılıkla mücadele edeceğiz ve yok edeceğiz. Terörle mücadele ulusal politikamızdır, bir siyasi partinin propagandasına dönüştürülmesine asla fırsat vermeyeceğiz. Güvenlik güçlerini her türlü siyasal yapılanmanın dışında tutacağız. Emniyet Genel Müdürlüğü’nü ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ni çıkar ilişkilerinden ve tarikat örgütlü kuşatmalardan arındıracağız” dedi.  
 
“ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLER REFAHA KAVUŞACAK” 
Şehit yakınlarına ve gazilere CHP iktidarı döneminde daha çok sahip çıkılacağını ve net aylıkların memur maaşlarına eşitleneceğini belirten Arslan, “Şehit yakınlarının, gazilerin ve gazi yakınlarının sorunlarının çözümünde koordinasyon görevi yapacak, sorunları ile ilgilenecek Başbakanlık’a bağlı “Şehit Yakınları ve Gaziler Yüksek Kurulu”nu kuracağız. Şehitlerimizin eşlerinin, eşleri yoksa anne ve babalarının ve gazilerimizin net aylık gelirinin alt sınırını en düşük net memur maaşına eşitleyeceğiz” dedi.  


11.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018