FİLİZ’DEN 50 BİN VATANDAŞA TEŞEKKÜR | Denizli Hizmet Gazetesi


FİLİZ’DEN 50 BİN VATANDAŞA TEŞEKKÜRAK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz’den; Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın 10 Haziran Pazar günü 29 Ekim Bulvarı’nda gerçekleştirdiği miting ile ilgili oldak “ 40 derece sıcaklık altında mitingde alanı hınca hınç dolduran yaklaşık 50 bin vatandaşımıza teşekkür eederm “dedi.


 
Başkan Filiz geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen miting ile ilğili olarak yaptığı yazılı açıklamada "AK Parti Hükümetlerimiz eski dönemlerde olduğu gibi ülkemizi koalisyonlara, krizlere, kaoslara, belirsizliklere mahkum etmedi. Karşımıza çıkan sorunlar ne kadar büyük olursa olsun demokrasi yolundan, kalkınma hedeflerimizden, yatırımlarımızdan, projelerimizden asla taviz vermedi. Geçen yıl Denizli´mize 2 defa ziyaret eden ve her fırsatta Denizli´ye gelen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi “ Şehrimizle arasında gönülden gönüle giden bir yol var" 
Vatandaşlarımız, 24 Haziran´da güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye için cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’ı, Mecliste AK Parti´yi destekleyeceklerdir. bu sıcakta, bu çoşkulu kalabalık bunu fazlasıyla göstermiştir. Denizli, ´vakit birlik vakti´ ´Vakit Denizli vakti´ demiştir. Son 16 yılda Denizli´ye 22,5 milyar lira tutarında yatırım yapıldı. Aydın-Denizli arasındaki 125 kilometrelik bölünmüş yol hizmete açıldı. Eğitimde 3 bin 377 yeni derslik Denizli´ye kazandırıldı. Yükseköğrenim öğrencileri için 5 bin 90 yataklı yurt binaları açıldı. Birkaç yıla kadar ikisi merkezde biri ise Çivril´de olmak üzere toplam 2 bin 300 kişilik yeni yurt binalarını da hizmete açılacak. 
Cumhurbaşkanımızın da müjdesini verdiği üzere Denizli´ye şanına uygun yeni bir stadyum yapılacak. Eski stadyumun olduğu yer de millet bahçesi haline getirilecek. Sağlıkta 11´i hastane olmak üzere 28 tesisi Denizli´ye kazandırıldı. Halen ihale süreci devam eden bin 50 yataklı şehir hastanesinin inşasına en kısa sürede başlanılacak. Denizli’de 79 senede 65 kilometre bölünmüş yol bitirilirken AK Parti hükümetleri ise 16 senede 358 kilometre yaptı. 
Antalya-Burdur-Denizli-Aydın-İzmir hızlı tren projesi ise 2023 hedeflerinden biri. 
Denizli´ye 14 baraj ve 8 gölet inşa edildi. 4 baraj ve 5 gölet daha yapılacak son 16 yılda 628 bin dekar zirai arazi sulamaya açıldı. Denizlili çiftçilere son 15 yılda 1,8 milyar lira tarımsal destek verildi. Denizli’li hemşehrilerim bu saydığım hizmetleri görüyorlar ve yenilerinin de geleceğini biliyorlar.24 Haziran seçimlerinde sadece cumhurbaşkanı, milletvekilleri belirlenmeyek, ülkenin gelecek yarım asrının, bir asrının da tercihi yapılacak. 24 Haziran´da mesele, Türkiye´nin istiklali ve istikbali meselesidir. İşte o yüzden Mitingimize gelerek çoşkulu bir şekilde bize güvenlerini ve desteklerini gösteren hemşehrilerimiz sandıkta da bunu göstererek yeni bir zafere imza atacaklardır.” 


11.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018