KESKİN’E TAVAS’TA YOĞUN İLGİ | Denizli Hizmet Gazetesi


KESKİN’E TAVAS’TA YOĞUN İLGİMHP 21.Dönem Milletvekili Ali Keskin seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Dünde Tavas İlçe teşkilatının düzenlediği iftar yemeğine katılan Ali Keskin´e partililer yoğun ilgi gösterdi.


24 Haziran seçimleri için tekrar aday adaylığını koyan fakat sıralamada kendisine yer bulamayan 21. Dönem Milletvekili Ali Keskin, partiye küsmek yerine seçim çalışmalarını temposunu daha da artırarak sürdürüyor. MHP Tavas İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katılan Ali Keskin sosyal medyadan yaptığı açıklamasında şunları söyledi; "Milletvekili adaylarımız, Denizli İl Teşkilatımız, Merkezefendi İlçe başkanımız Yurdahan Özhan Pamukkale ilçe Başkanımız İsmail Cirit , Ülkü Ocakları Denizli İl Başkanımız Yaşar Hisarlıoğlu, Pamukkale Belediye Meclis Üyemiz Mahmut Çatlık, önceki dönem Kale Belediye Başkanımız İsmail Yarımca önceki dönem Belediye Başkan Adayımız Ümit Bahtiyar önceki dönem Serinhisar Belediye Başkan Adayımız Halil Öztürk , Kale MHP ilce başkanı Yusuf Yarımca ve Ak Parti Tavas İlçe Başkanı Hüseyin İnamlık ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.Cumhur İttifakı´nın güzel bir örneğini sergiledik. Allah kabul etsin. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim kılsın"dedi. 
 
Tavas´ta iftar yemeğine katılan Ali Keskin ve ekibi daha sonra Serinhisar ilçesine seçim çalışmalarına desteğini sürdürdü. 


13.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018