24 HAZİRAN SEÇİMLERİ TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ ŞEKİLL | Denizli Hizmet Gazetesi


24 HAZİRAN SEÇİMLERİ TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ ŞEKİLLAK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, 24 Haziran seçimleri’nin Türkiye’nin gelecek 100 yılını şekillendirecek bir milat olacağını, yıkım ittifakına karşı 16 yıllık kazanımlara sahip çıkılması gerektiğini söyledi.


24 Haziran seçim çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Filiz, 6’şar kişiden oluşan 50 tane takım kurduklarını ve sadece merkezde toplam 300 kişi ile her gün mahalle mahalle ev ev dolaştıklarını ve hedeflerinin sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmamak olduğunu söyledi. 
Başkan Filiz; “17 ilçe de yüzlerce teşkilat mensubumuz mahalle mahalle geziyor, bir o kadar dava arkadaşlarımızda milletvekillerimiz ile birlikte dolaşıyor bunlar sadece merkezdekiler. 100 lerce araç ve yüzbinlerce broşür ile sahadayız. Her zaman ki gibi milletimizle yan yana omuz omuzayız. AK Parti’nin en büyük gücü milletiyle olan bağı ve elbette bunun bir parçası olan ülkesine yaptığı hizmetlerdir. Hizmet siyasetinde bizimle yarışabilecek hiçbir parti yoktur. Onlar yıkacaklarını anlata dursunlar, bizler yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı milletimize anlatıyoruz.Milletimize hizmet yolculuğumuzda daha çok hastane, daha çok yol, daha çok okul, daha çok köprü, daha çok iş, daha çok hizmet için onların isteklerini dinliyoruz.Bunu yaparkende etnik ve mezhebine bakmadan, hangi partili olduğuna bakmadan tüm fertlerin kapılarını çalıyor, onların beklentilerini, varsa şikayetlerini dinliyor tek tek not alıyor ve çözüm için hemen çalışmalarımıza başlıyoruz. Çünkü “Millet efendi biz hadimiz” Türkiyeyi şahlandırdık bundan sonra da aynı tempo ile koşmaya devam edeceğiz. Davamız bu ülkeye, bu millete ve güzel Denizlimize hizmet davasıdır. Milli olmak , milli geliri artırmak, milletin iş ve aşını büyütmek demektir. Milletimizle birlikte yürüyeceğimiz daha çok yolumuz var. 
“Vakit Türkiye Vakti diyerek yola çıkıyoruz. Yaparsa yine AK Parti Yapar diyoruz”diyen Filiz  
Türküyle, Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle, Romanıyla, Boşnağıyla; Sünnisiyle, Alevisiyle; İşcisi, memuru, esnafıyla; Kadını erkeğiyle hiçbir insanımızı dışarıda bırakmadan bir ve bereber olarak kucaklıyor ve onlarla beraber aydınlık bir gelecek için Türkiye’nin şahlanışın devamı için desteklerinin devamını istiyoruz.Rabbim davamızı, birliğimizi, ahdimizi aziz, yolumuzu açık eylesin” açıklamasında bulundu  


20.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018