CHP’Lİ GENÇLER EYLEME SON VERDİ | Denizli Hizmet Gazetesi


CHP’Lİ GENÇLER EYLEME SON VERDİCHP Denizli Gençlik Örgütü üyeleri tarafından CHP Genel Merkezi önünde başlatılan oturma eylemi sona erdi. Parti binası bahçesinde ise partililer CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´na destek vermek için toplandı.


CHP Denizli Gençlik Örgütü üyeleri tarafından önceki gün sabah saat 10.00´da CHP Genel Merkezi önünde başlatılan oturma eylemi dün sabah saat 10.00´da sona erdi. Grup adına açıklama yapan eski CHP Denizli Gençlik Kolları Başkanı Hakan Imırgı, "Biz buraya gelirken hiç kimseyi kötülemek, gruplaştırmak veya kavga etmek amacıyla gelmedik. Sadece demokratik protesto hakkımızı kullandık. Hayallerimizi, umutlarımızı paylaştık. 24 saat süreceğini en başta söz verdiğimiz oturma eylemimizi söz verdiğimiz gibi tam saatinde sonlandırıyoruz. İstifa talebimizin partimizin karar organlarında ivedilikle görüşülüp karara bağlanmasını talep ediyoruz. Dün sabah bu saatte 5 kişiyle başladığımız 24 saatlik eylemimiz gün içinde binlerce kişiye ulaşmış oldu. CHP´de devrim olmadan Türkiye´de devrim olmayacağına olan inancımızla yaşasın CHP, yaşasın CHP´liler diyoruz" dedi.  
Açıklamanın ardından oturma eylemi sona erdi. Öte yandan CHP Genel Merkezi bahçesinde ise bir grup partili Kemal Kılıçdaroğlu´nun fotoğraflarının yer aldığı "İnadına değil inandığımız için seninleyiz", "Genel başkanımız üzerinden partimize yapılmak istenilen kirli oyunun farkındayız", "Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu´na olan sadakatimiz onurumuzdur" yazılı pankartlar açarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´na destek verdi. Partililer, ellerinde CHP bayraklarıyla şarkılar eşliğinde Kılıçdaroğlu´na destek veriyor.(İHA) 


27.06.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018