CHP’Lİ VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI | Denizli Hizmet Gazetesi


CHP’Lİ VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen CHP’li Gülizar Biçer Karaca, Kazım Arslan ve Teoman Sancar, İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını aldı. Milletvekillerine CHP İl Başkanı Mahir Akbaba’da eşlik etti.


24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde CHP’den milletvekili adayı olan ve seçimlerde milletvekili seçilen Gülizar Biçer Karaca, Kazım Arslan ve Teoman Sancar, dün İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını aldı. 27. Dönem milletvekili seçilen Gülizar Biçer Karaca, Kazım Arslan ve Teoman Sancar mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Necla Akkuş’un elinden aldı. Milletvekillerine CHP İl Başkanı Mahir Akbaba’da eşlik etti. 
 
Mazbatalarını alan milletvekilleri, 24 Haziran seçimlerinde oy kullanarak kendilerini milletvekili seçen tüm seçmenlere teşekkür ederek, “Artık yeni bir dönem başlıyor ve halkımızın bize vermiş olduğu sorumluluğu çok iyi biliyoruz. Ülkemiz ve Denizlimiz için gece gündüz demeden çalışarak, bizlere verilen oyların hakkını vereceğiz” dedi.  
 
CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’da konuşmasında yerel seçimleri işaret ederek, “Yerel seçimler için inancımız, umudumuz ve dayanışmamız her zamankinden daha fazla olacaktır. Ülkemiz ve Denizlimiz için geçtiğimiz dönemde olduğu gibi,27. Dönem´de de Meclis´te etkili çalışmalar sürdürmeye kararlıyız. Denizli Büyükşehir Belediyesi ve ilçelerimizde sosyal demokrat, halkçı belediyeciliği iktidara getirmek için çalışacağız” dedi.  


02.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018