“SABIRLI ELLER” SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI | Denizli Hizmet Gazetesi


“SABIRLI ELLER” SERGİSİ BEĞENİ TOPLADIPAÜ Hastanesi Sergi salonunda Halk Eğitim kursiyerleri tarafından açılan “ Sabırlı Eller “ sergisi büyük beğeni topladı.


Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri yataklı servisler binası sergi salonunda, Başmüdür Erdinç Karataş ve Pamukkale Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ömer Özdemir’in katılımlarıyla “Sabırlı Eller” temalı deri sergisi açıldı. 
 
Açılışta hazır bulunan katılımcılara teşekkür belgelerinin de verildiği sergide öğrencilerin bir yıllık çalışmaları sergilendi. Sergiyi gezen Başmüdür Erdinç Karataş ve Müdür Yardımcısı Ömer Özdemir, kurs hocası Fatma Akdeniz’den sergilenen ürünler hakkında bilgi aldılar ve kursiyerler ile de sohbet ettiler. Sergi hakkında bilgi veren kurs öğretmeni Fatma Akdeniz , “ Bu sergiyi ; 2017/2018 Eğitim , Öğretim Yılı Halk Eğitim Merkezinde deri kösele , çanta , kemer ve tablo yapımı kursunu 15 öğrencimizle yıl boyu yaptığımız çalışmalarla açtık. Deriyi işlemek gerçekten sabır gerektiriyor. 100 den fazla sergilemeye 13/07/2018 tarihine kadar PAÜ Hastanesi Sergi Salonunda teşhir etmeye devam edeceğiz, bekleriz ” dedi.  
Açıldığı günden beri ilgiyle gezilen, çeşitli ürünlerin sergilendiği sergi Başhekimlik makamında gerçekleştirilen hediye töreni ile son buldu. Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer hediyeleri için tüm kursiyerlere teşekkür etti. 


03.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018