AKŞENER´DEN PARTİLİLERE BAHÇELİ TEPKİSİ | Denizli Hizmet Gazetesi


AKŞENER´DEN PARTİLİLERE BAHÇELİ TEPKİSİİYİ Partili vekillerin MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin elini öpmesi ve Denizli Milletvekili Yasın Özktürk’ün bozkurt işareti yapması İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i kızdırdı.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yemin öncesi MHP sıralarına doğru yürürken İYİ Parti’ye ayrılan bölümden geçti. Bu sırada bazı İYİ Partililer ayağa kalktı, Bahçeli ayağa kalkan İYİ Parti Mersin Milletvekili Behiç Çelik’in de aralarında olduğu bazı vekillerle tokalaştı. 
 
İYİ Partili Hayati Arkaz, Bahçeli’nin elini öpmesi ve İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’ün yemin etmesinin ardından bozkurt işareti yapmasına Akşener’in tepkisi ise çok sert oldu. Partililere konuşan Akşener tepkisini şöyle dile getirdi: “Ben siyasi nezaketi iyi bilirim. Ancak bu yapılan siyasi nezaket değildir. Partimize; FET֒cü, ipsiz sapsız diyen ve hatta genel başkanın namusuna kadar laf edenlere böyle hürmet göstermek siyasi nezaket değildir. Bizim ilkelerimize bağlı kalacak olanlara yanımızda yer alabilir. Uymayanlar derhal İYİ Parti’yi terk etsin”  


09.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018