“DURMAK YOK YOLA DEVAM” | Denizli Hizmet Gazetesi


“DURMAK YOK YOLA DEVAM”Yeni sistem ile birlikte Ekonomi Bakanlığı’nın son bakanı olan Nihat Zeybekci, Denizli’de çok sayıda partili ve Denizliler tarafından karşılandı. Daha sonra kendisini karşılayan vatandaşlar ve partililer ile bir araya gelen Zeybekci, burada yaptığı konuşmada; “Bizim yollarımız bitmez, durmak yok yola devam” dedi.


Denizli Belediye Başkanlığı dönemi ve Ekonomi Bakanlığı’ndaki hizmetleriyle Denizli’nin gururu olan ve yaptığı birçok çalışmayla adından söz ettiren önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de çok sayıda partili ve vatandaş tarafından karşılandı. Zeybekci ilk olarak Kocabaş Mahallesi’nde Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ve Honaz İlçe teşkilatı tarafından karşılandı. Burada kendisini bekleyen Honazlılar ile buluşan Zeybekci, bu karşılamalarından dolayı Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu ve partililere teşekkür etti.  
 
Zeybekci daha sonra partililer ile bir araya geldi. Kendisine ait işyerinde bekleyen partililer ile buluşan Zeybekci, bu samimi karşılamadan dolayı herkese teşekkür etti. Zeybekci’yi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve parti yöneticileri de yalnız bırakmadı. Burada kendisini karşılayanlara seslenen Zeybekci, “Bizim yollarımız bitmez, durmak yok yola devam. Son nefesimiz millete hizmet ederken gitsin, ülkemize, Denizli´mize hizmet ederken gitsin. Haşeratın ve hayvanatın bile insanların üzerinde, insanların da belki onlar üzerinde mutlaka hakları vardır. Hakkın olmadığı tek bir yer vardır, o da millete hizmet makamlarında hak yoktur, devletin makamlarında hak yoktur ve siyasette hak yoktur. Orada hak millete aittir, orada hak partimize aittir. Onun için bize nerede görev verilirse, nerede hizmet etmemiz istenir ve uygun görülürse orada, makam olarak söylüyorum gönül olarak değil ama makam olarak en üstteki hizmet ne ise Allah şahittir ki bizim için de orada hizmet aynı önemdedir, aynı kıymettedir, aynı şerefte ve aynı onurdadır, aynı hassasiyetle yaparız” ifadelerini kullandı. 
 
Yeni kabinenin ülkemize hayırlı olmasını dileyen Zeybekci, “Zeybekci, "Hiç kimse merak etmesin, bu memleket büyük bir memlekettir. Türkiye Cumhuriyeti devleti, çok büyük bir devlettir, çok büyük bir ülkedir. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere yeni kabinemize de başarılar diliyorum. Rabb´im yardımcıları olsun. İyi olacak, güzel olacak Allah´ın izniyle. Durmak yok yola devam diyorum” dedi.  


12.07.2018İlginizi Çekebilir
Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018