ALTAY VAROL - SABREDİN, 2 HAFTA KALDI | Denizli Hizmet Gazetesi -

SABREDİN, 2 HAFTA KALDI
ALTAY VAROL

                    Facebook'ta Paylaş     |    

28/7/2017
Denizlispor bu sezon geride kalan sezonlara oranla daha az sıkıntılarla girecek. 
Geçen sezon kamp bile yapamadan sezona giren Yeşil siyahlılar, bu sezon hem Erzurum hem de Afyonkarahisar’da iki kamp yapma imkanı buldu. Kamp döneminde de en büyük avantajı hiç transferle uğraşmamasıydı. Yönetim belli, teknik heyet belli, kadro belli, belki de ilk 11 belli. 
Transfer yasağı ile yaşanması muhtemel sıkıntılar minimize edilerek hem kamuoyunda umutsuzluğa sebep olunmadı hem de zaman kaybı yaşanmadı. Mevcut kadronun korunması en önemli başarıydı. 
Erzurum ve Afyonkarahisar kamplarını izleme imkanımız olmadığı için, hangi futbolcunun ne yaptığını, hangisinin kaç yıldızlık olduğunu bilmemiz mümkün değil. Ama ne olursa olsun, sakatlık olmadığı sürece kafamızda belli bir onbir de şekillenmiyor değil. Muhtemel 11’in, muhtemelen geçen yıl maçlardan bir gün önce yazdığımız ve sahaya çıkan ( bir iki değişiklik hariç) muhtemel 11 olması sürpriz olmayacak. 
Ben bu muhtemel 11’i zorlayacak genç futbolcular olup olmadığını merak ediyorum. Şevki, Hüseyin Atakan gibi oyuncular bu muhtemel 11’i zorlayamazsa, teknik heyetin sezon içinde işi çok zor. Devre arasına kadar mevcut kadrodaki oyuncular ne kadar verimli olursa, devre arasındaki transfer döneminde yönetimin işi o kadar kolaylaşır. 
Eskiden taraftarların ‘Takımın durumu nasıl, bu sene çıkar mıyız?’ sorusuyla karşılaşırdık. Şimdi yöneticilerin ‘Kamuoyu ne düşünüyor?’ sorusuyla karşılaşıyoruz.  
Durum şu: Denizlispor takımı teknik heyeti ve futbolcularıyla şehir dışında çalışıyor. Kamuoyu da büyük bir merakla ligin başlamasını ve takımına kavuşmayı bekliyor.  
Herkes sabırlı olsun. 2 Hafta sonra herkes merakını giderme fırsatı bulacak.  


Adresimiz:
Çaybaşı Mahallesi 1582 Sokak No:14/3 Kat:2 (Merkez Bankası Arkası) DENİZLİ
Telefon:
0 258 265 59 99 (pbx)
E-posta:
hizmet@hizmetgazetesi.com.tr
Faks:
0 258 265 72 52
MEGA TASARIM © 2018